Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mindenképpen átsorolnak...

Mindenképpen átsorolnak önköltségesre?

Figyelt kérdés
1 éve vettek át államira. A következő félévben (tavasziba) csak 3 tárgyam lesz, mivel a többit kreditátviteli kérelemmel sikerült elfogadtatnom. Ez lesz a 6. félévem. Utánna már csak szakmai gyakorlat és szakdoga lenne a 7.-be. Így viszont kb. 9 kreditem lesz, a szabályzat szerint viszont 18-at kell teljesíteni. Lehetséges lenne a 6. félévben megírni a szakdogát, szakmai gyakorlat előtt, hogy meg legyen a 18 kreditem? Vagy máshogy kilehetne védeni, hogy visszasoroljanak?

2020. aug. 25. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdésedet teljesen! Most az őszi félév fog következni!


2021/tavasszal lesz csak 3 tárgyad, azaz 9 kredited?


2021/ősszel lenne a szakmai gyakorlatod, szakdolgozatod?


2020/ősszel, a most következő félévben támogatott formában fogsz járni?


Ha most támogatott formában vagy, akkor 2020/21-es szemeszterek mindenképpen államilag támogatottak lesznek, mindegy, mennyit teljesítesz.


Két egymást követő félévben kell meglenni 16-18 kreditnek (nem emlékszem pontosan, mennyi a minimum kredit és óraszám).


A 2021/őszi féléved sorsát a 2021/tavaszi ÉS 2020/őszi teljesítményed fogja meghatározni.


Érthető?

2020. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.


Tehát ha most 2020 ősszel ÉS 2021 tavasszal összeszedsz MINIMUM 16-18 creditet, akkor nem hiszem, hogy átfognak sorolni.

2020. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Idén nem sorolnak át, rendelet van róla. Majd jövőre szeptemberbe, hogyha az idei tanév 2 félévében nem szeded össze a minimum kreditet.
2020. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A 2020 őszi es 2021 tavaszi félévben összesen 40 kreditem lesz. Viszont az baj, ha az egyikben 30,a másikban viszont csak 10 kreditem lesz? Van valami követelmény, hogy egy félévben minimum 18 kreditet kell teljesiteni? Vagy csak elég, ha meg van a 36 kreditem a két félévet együtt nézve.
2020. aug. 25. 17:23
 5/7 anonim ***** válasza:

100%, hogy így nem fognak átsorolni. Nyugi.


Nekem, ha minden jól megy, 15 creditem marad tavaszra (monjduk én önköltségesen vagyok alapból). A két egymást követő félév öszképét kell nézni.

2020. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Két félév alatt kell meglennie a minimumnak.
2020. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat:)
2020. aug. 26. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!