Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez tényleg ciki...

Szerintetek ez tényleg ciki egy 16 éves lánynak ezek a füzetek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezt vettem a 16 éves lányomnak, aki kiakadt rajta. Ez tényleg annyira égő lenne?



2020. aug. 28. 20:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%
Ez eléggé ciki már nem azért. Elég lett volna sima egyszínű füzet, vagy valami divatosabb. Ez nagyon ciki. Legközelebb lányoddal együtt menjetek és ő válassza ki mit szeretne, egy adott összegen belül.
2020. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 lali24 válasza:
66%

egyáltalán nem égő, nagyon aranyosak.

a lányod meg kamasz, majd kinövi :))

2020. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
70%
Eléggé gyerekesek:D
2020. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
A második meg az utolsó az tényleg kislányos egy kicsit, de a másik kettő sztem tök oke.... ne vedd magadra, a kamaszok gondolkodásán ígyis-úgyis nehéz kiigazodni, tökéletes füzetet sztem te nem tudtál volna venni, kizárólag ő :D
2020. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
89%
Nem mindegy, hogy másnak ciki-e? Az a lényeg, hogy NEKI ciki, kit érdekel, hogy másnak meg tetszik. Ízlések és pofonok, tudod. Máskor vidd el magaddal vásárolni.
2020. aug. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
52%
Gimnáziumban már egy kicsit gyerekes
2020. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
32%
Nem, ez lányos és cuki kb 23 éves korig ez normális. De ha ő nem szereti az ilyet nem kellet volna neki vegyed!
2020. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
30%

Én már nem vagyok sulis, de eskü örülnék ilyen mintás füzeteknek😀😀.

Adja nekem a lányod, én imádnám😀(jó oké, kamasz, de szerintem sokkal jobb mintás füzetből tanulni, mert azok a sima régi piros kockás, vonalas, tök egyhangú.

Én emlékszem mindig kidekoráltam, vagy poszterek kötöttem be őket. :)

2020. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
85%

Közösség függő, még ha neki alapból tetszene is, kénytelen mást vinni.

Nagyon könnyen céltábla lehet, az emberek jelentős része csak a lehetőséget várja hogy belekössön a másikba.


Ez tizenévesen még sokkal inkább durva módokon jöhet elő, nálunk pl mikor még suliba jártam majdnem öngyilkosságig szívatták az egyik srácot mert nem eredeti nike cipője volt hanem koppintás.


Úgyhogy igen borzasztóan vigyázni kell ha olyan a "közösség", szó szerint rosszabb mint ami a börtönökben megy!

2020. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
29%

Bocsi telóm kijavított. Azt akartam írni, hogy azok a régiek tök egyhangúak, meg én poszterrel kötöttem be a füzetem meg az ellenőrzőm.

A baglyosak nagyon cukik 😍😍.

2020. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!