Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves lánynak engednétek...

16 éves lánynak engednétek hogy együtt aludjon a barátjával vagy kizárt dolog?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom megmerjem-e kérdezni anyát,mert még nyilván nem volt ilyen helyzet hogy valaki velem aludt volna,és fogalmam sincs mit reagálna.

Egyébként tényleg csak alvás lenne,a szexszel még várnék,és főképp hogy nincs külön szobám,csak galéria,ott meg ha már akarnám akkor sem állnék neki szexelni úgy hogy anya lent alszik.



2014. aug. 20. 02:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Megkérdezni meg lehet, max kapsz egy fejmosást. Nem ismerem az anyukádat, így nem tudom mit reagálna.
2014. aug. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Én mondjuk megengedném így ahogy írod h anyud lent te fennt alszol... így biztos nem lenne kedvetek csinálni... nem csak éjszska lehet szexelni... de így legalább biztos nem lenne semmi anyud jelenlétében...
2014. aug. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
24%

Kérdezd. Nem veszíthetsz semmit. Más fiatal azt mondja az anyjának/apjának, hogy bzi és fiúját akarja bemutatni.


De így is adagold be. Mondd azt, hogy beszeretnéd mutatni a barátnődet akivel jársz. Várj pár mp-t, míg kikerekedik a szeme és már kétségbeesett. Utána mondd, hogy vicceltél, a barátodat szeretnéd elhívni, hogy nálatok aludjon. Hidd el, semmi baja nem lesz vele xD

2014. aug. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
Ha ilyen kicsi a lakas, akkor vegkepp nem szeretnek egy idegen tinifiuval gyakorlatilag egyutt aludni (tudom galeria, de akkor is), pizsamaban mutatkozni, reggel a budinal sorban allni.
2014. aug. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, nálatok milyenek a ,,morálok", és milyen kapcsolatban vagy anyukáddal, minden ettől függ. Egy kérdés nem kerül semmibe, aztán majd meglátod a reakcióját.
2014. aug. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%
Mennyire kicsi a lakásotok? Anyuddal élsz kettesben? Apud??
2014. aug. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem és ennek egyébként sincs semmi értelme. A barátodnak egyáltalán van ehhez kedve? Anyuka alszik "alattatok", ti meg fent? Rém romantikus. Szex tényleg szóba se jöhet, hisz még beszélgetni se tudnátok ilyen körülmények között normálisan!
2014. aug. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

Mióta vagy együtt a sráccal?


Én 17 voltam, amikor megkérdeztem anyát, hogy együtt aludhatok-e a barátommal. Igaz nálunk, annyiban eltérő a dolog, hogy alapból távkapcsolatban élünk, szóval nem az van, hogy csak úgy átugrik hozzánk. Az első megkérdezésre igent mondott anya, akkor jártam a sráccal kb fél éve.

2014. aug. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
89%
Attól függ,milyen a kapcsolatod anyuddal.Az én lányom is 16 éves,sok mindent megbeszélünk,jó a kapcsolatunk..Ha elém állna,együtt aludna barátjával,1,szerintem,már ismerném a srácot,nem idegen lenne, 2, ragaszkodnék,hogy nálunk legyenek.Nem tudom ezt megmagyarázni,miért,de így tennék.
2014. aug. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
8%
Én nem, de én konzervatív vagyok. Ha engedi, mindenképen elygen nálad gumi, mert nem csak együttalvás lesz abból. Elég öreg és tapasztalt vagyok ahhoz, hogy ezt 100%-ra mondjam.
2014. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!