Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE IK-n elsőévesként átkérhe...

ELTE IK-n elsőévesként átkérhetem magam valahogy másik csoportba?

Figyelt kérdés

Elég hátrányos órarendet kaptam. Az edzésekre, amiket kinéztem, így nem tudok járni.

A barátnőmhöz is csak későn tudnék hazautazni.



2020. aug. 29. 10:23
 1/1 anonim ***** válasza:

2 oldalt találtam ahol nincs áthúzva az első évesként le írom neked azt az oldalt.

BME vagy ELTE? | HUP

hup.hu › node

Csajok nincsenek, de az egész TTK és IK épület területén nincs egy jó nő sem. ... Szomoru de az ELTE-n a matematikuskepzesbol alakult ki a progmat, es meg ... A masik erv amit itt mar tobben emlitettek: van nehany nagyon jo oktato pl. ... mert gyakorlatilag eltartottam magam, ugyanakkor csak végeztem valahogy az ...


ELTE-IK proginfo/progmat - LOGOUT.hu Hozzászólások

logout.hu › elte-ik_proginfo_progmat › hsz_5601-5657

van valaki, aki esti MSc-t csinál/csinált/tervez csinálni az ELTÉ-n? ... Én is nekidurálom magam keresztfélévben. ... benne voltak az órarendemben az óráim és a csoportoknál is minden rendben lett. ... Cserébe van Unity3D, nevezetes algoritmusok implementálása, meg egy tucat másik ilyen kötelezően választható tárgy.

2020. szept. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!