Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Hány órátok...

Egyetemisták! Hány órátok lesz személyesen megtartva?

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek szakot is írni!

2020. szept. 5. 13:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mire végig ér egy jelenléti ív egy nagy számú előadáson vége az órának. :D. Na meg mindenki kezében megfordul ..
2020. szept. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
10: GAMF-on szerintem valami online lesz. pl iránytech. a gyakot is átálították 999-re. Hiába van kiselőadóba, szerintem Csík totál fel van készülve, hogy a Twitchen tartsa. :D
2020. szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Plusz be se kell járni csak az első pár irányteches órára, amiről nincs felvétel, a többi gamfelektron videó formában és twitchen meg van. :D tavasszal lementettem az összes twitches felvételt, az oldalon meg most is elérhető, csak a forráskódba kell nézni a hivatkozásokat.
2020. szept. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#13: Szerintem Csík Norbi az egyetlen az egyetemen, aki erre fel van készülve. :D

Mondjuk én az iránytechet szabályozástechnika néven tavalyelőtt Madarásznál megcsináltam, így engem nem érint.

De Liska a Teamsen már kiírta, hogy jelenléti oktatás lesz. Az egyetem oldalán meg kint az intézkedési terv:


[link]

2020. szept. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem lesz sokáig így. Na meg szerintem tanár dönthet arról, hogy ő hogy tartja. Főleg, hogy iránytech/szabtech nem kötelező alapból a részvétel gyakon sem. ZH sincs ugyebár. Mindenki mehet vizsgára. Nekem már csak ez a tárgyam maradt. :).


De például megnézed a Közgázt a gyakorlat és az előadáson is 292-en vannak és csak 1 időpont van és nincs hozzá rendelve terem - ergo ez is online fog menni 100%. (Bár ez engem nem érint)

2020. szept. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Főleg, hogy minden óra előtt hőmérést végeznek. :D Meg tartsd az 1.5m távolságot. Na most, ha a nagyelőadóba lenne a közgáz szerinted 300 ember ott az aulába betudja tartani az 1.5m úgyhogy még a kiselőadóba is van óra ahol ugyanugy lehet 100-150 ember? :D Meg mire mindenki bejut a terembe. Meg mire végig megy a jelenléti ív. Ezt nem igazán gondolták át.
2020. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Főleg, hogy iránytech/szabtech nem kötelező alapból a részvétel gyakon sem. ZH sincs ugyebár"

Jó nektek. Madarász minden órát röp zh-val indított...

Na mindegy, nem offolok.

Igazad van egyébként. De a jelenlegi álláspont az ez.

2020. szept. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát igen. Az Madarász. Én Digiten voltam vele. Ott kockadobás volt. Mindenki dobott a kockával. Úgy emlékszem, ha 4,5,6-ot dobtál akkor mentél ki a táblához, ha nem akkor ment tovább a kocka. :D
2020. szept. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
ÁOK: minden előadás online, a szemináriumok egy része is (a többiről még nincs infó annak ellenére, hogy hétfőn kezdődik a félév). A klinikai gyakorlatokra be kell járni, lesz közülük, ami a szokásostól eltérő formában lesz megtartva (nem hetente, hanem pl kéthetente egy hosszabb gyakorlat, de lesz olyan is, ahol kisebb csoportokra leszünk bontva). Negatív covid teszt után lehet gyakorlatokra menni, nyilván a szokásos járványügyi szabályokat is be kell tartani (maszk, kézfertőtlenítés, távolság, stb).
2020. szept. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

PTE-KTK: hála Istennek, online oktatás lesz. Lesznek hibrid órák is, de azokra se fogok bejárni, hanem meghallgatom itthon vagy a munkában.


Szerintem felelőtlenség tantermi oktatást tartani most. Nagyon örülök, hogy nem kell bejárnom több száz ember közé.

2020. szept. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!