Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemeken miért kell erőltet...

Egyetemeken miért kell erőltetni a jelenléti, hagyományos oktatást?

Figyelt kérdés

Nem igazán értem ezt, vannak 100+ fős előadások és meg lesz tartva minden ahogy eddig.


Megértem hogy van olyan szak ahol nagyon fontos a gyakorlati oktatás. De sok egyetemnél se a gyakorlat se az előadás nem online lesz.


Kérdem, miért? Miért jobb előadásokon ülni egész nap maszkban?

Meddig fog ez tartani?



2020. szept. 6. 11:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%

"Ha nektek ennyire megerőltető órára járni, minek vagytok egyetemen amúgy? " Mert b..szalak szájba, hogy normális jövőt tudjak magamnak biztosítani szakadjál ketté :D Hogy ne egy szájbakúrt gyárban kelljen 12 óráznom 150 nettóért, azért :D Ja, mert ha nekem napi (oda+vissza) 8 órát kéne utaznom, mert egy gcis istenháta mögötti szar helyen lakunk, de pénz incs arra hogy költözzek, kollégiumba meg csak várólistára tudtak felvenni :D Bocs már bdmeg, nem tudtam, hogy csak a milliókat kereső családok gyerekei mehetnek egyetemre, hogy ne így kelljen szívniuk :D De akkor áruld el nekem, hogy hoyg kéne bejutnom az egyetemi GYAKORLATI órára, ami reggel 8kor kezdődik, más időpontban nem lehet felvenni, kötelező, és ha 4:15-ös vonat/busz kombóval megyek, 2 átszállással, akkor is csak 8:25re érek oda :D Írjál nyugodtan, figyelem a kérdést, várom a válaszod te nagyon okos :D


"Ja, hogy így megvan az instant aláírás, meg könnyebb összecsalni a vizsgákat"

Nem mindenki olyan kihagyni/csalni akaró paraszt mint te :D Persze, ha anyuci apuci alád rakja a jogsi árát, a kocsi árát/kocsit, és laksz 20 km-re az egyetemtől akkor könnyű így pofázni te vadbarom :D

2020. szept. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
53%
Tudod, te szánalams idióta, vannak ám még olyanok is ebben a rohadt világban, akik TANULNI AKARNAK, nem pedig "instant aláírást" meg "összecsalni vizsgákat" :D Szerencsétlen paraszt :D
2020. szept. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
68%
Ja, és csak úgy megsúgom, hogy van, ahol az oktató kifejezetten kéri hogy menj, sőt, aláírást gyűjt, hogy te ott voltál-e :D És nem, nem mindenki olyan paraszt, hogy "Te, haver, ez a nevem, írd már majd oda" :D
2020. szept. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hogy ezt is igazoljam: Tárgyra rányomsz->Kurzusadatok->Jelenléti Statisztika->Kurzusóra alkalom, "Megjelent Késett Igazoltan távol Nem jelent meg Nincs kitöltve" :) Boldog vagY?:)
2020. szept. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nalunk egyébként egy tanár sem vezeti a neptunban.
2020. szept. 8. 10:10
 16/22 anonim ***** válasza:
Nekünk tették tavaly, elég erőteljesen. Főleg ahogy bejött a covid, ha valami nem volt bent még aznap, már jeleztek nekünk.
2020. szept. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Fura ez amúgy, vannak olyan tanáraim akik azt hangoztatják hogy készüljünk online távoktatásra meg vannak olyanok akik pont az ellenkezőjét. Most kinek kellene hinni? :D
2020. szept. 8. 10:24
 18/22 anonim ***** válasza:

Első nap: egyetlen gyakorlati óra. Másnap reggel 8-kor üzenet: innentől online.

OE

2020. szept. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Na igen, nekem olyan is lenne, hogy első elmélet, utána gyakorlat, megint 2 elmélet és megint egy gyakorlat, az elméletek online, a gyakorlatok jelentélivel, de az első elméleten nem tudok lenni mert 2 órát vonatozok, meglesz a gyakorlat, az azt követő elméletin nem tudok lenni mert mobilnettel nyilván nem mászok fel 2 órára, de a vonat is 2 óra, az azt követő elméletre már talán otthon leszek hogy fel tudjak menni, de addigra már vonatozhatok is vissza az egyetemhez, mert mire beérek/mire vége az elméletnek, kezdődik a gyakorlat.. :D
2020. szept. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

11-es... Nyilván nem azokról beszélek, akiknek órákat kéne utazniuk + gürizniük 12-ket a megélhetésért úgy, hogy mellette TANULNI AKARNAK. Te nyugodtan hagyjad figyelmen kívül a hozzászólásomat (Még azt az általad kiragadott egy mondatot is).

Én - ahogy te is fogalmaztad - a kihagyni/csalni akaró parasztokról beszélek. Volt belőlük egy pár, hidd el. Apropó, te amúgy honnan is következtetsz a mondatomból arra, hogy én az lennék? Ha azt hiszed, nekem olyan elképesztően jó dolgom van, csak mert - néhány kivételtől eltekintve - ez a véleményem az online "oktatásról", hát akkor nagyon súlyos tévedésben vagy.

Sajnálom, ha titeket belekényszerítenek a katalógusba, ahogy azt is, hogy nem jött át a mondandóm, de ezzel én már nagyon nem tudok mit csinálni...

2020. szept. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!