Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki isteníti az online oktatás...

Aki isteníti az online oktatást egyetemen, az miért nem eleve levelező szakra jelentkezett?

Figyelt kérdés

Nem bántani szeretnék senkit, csak szemet szúrt, hogy március óta mennyiszer olvastam egyetemistáktól, hogy életük fénypontja a távoktatás, milyen jó, hogy nem kell utazni, otthon jobban tudnak tanulni, stb.

Ezektől az emberektől kérdezem, hogy miért nem levelezőre jelentkeztek vagy miért nem mennek át, ha ennyivel jobb nekik a távoktatás? Nyilván nem csak most tudatosult bennük, hogy mekkora nehézséget okoz számukra a bejárás és a személyes részvétel, hanem gondolom az eddig nappalin eltöltött x félév alatt sem érezték jól magukat.


2020. szept. 7. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Átmentem volna, de mivel nem lehet, mert a kreditek 2/3-át már teljesítettem. Másrészt levelezőn nincs TB pl. :).
2020. szept. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Diákmunkát csak nappalin tudsz végezni, szóval még egy indok.
2020. szept. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Mert tanár vagyok, és csak nappali szakunk van.
2020. szept. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
TB és az 50%-os utazási kedvezmény.
2020. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem minden szak van levelezőn, gondolom ezért.
2020. szept. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Estisként én is istenítem, mert napi több óra időnyereség, ha a munkahelyen is home office van.

Már tegnap kapásból elmosogattam az óraközi szünetben. Órák előtt meg edzettem.



Nappalin jóval több az óraszám, mint levelezőin, jobban elmondják a dolgokat. Teamsen keresztül is el tudják mondani, sőt, felvétel is készül róla.


Szóval a tb meg a diákmunka mellett ez valószínűleg.

2020. szept. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!