Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pszichológiára számít az...

Pszichológiára számít az emelt szintű érettségi?

Figyelt kérdés
Tehát angolból is tehetek emelt szintűt? Vagy miből jobb?

2020. szept. 14. 20:24
1 2
 11/15 anonim válasza:

Értem:)


Akkor érdemes átmenni biosz faktra? Most törin vagyok, de abból csak közepezni akartam, mert most jött fel hogy pszichológia. Csak nagyon magas a ponthatár:( és attól is félek hogy nagyon sokat kellene tanulnom bioszfakton, ha emeltezni akarok. A töri nem is érdekel annyira, csak mivel nyelvekbők érettségizek, és nincsenek nyelvfaktok,azért jöttem ide. Igazából még nem is biztos hogy ide szeretnék menni, nem tudom.:/ Te pszichológián vagy?

2020. szept. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Töri fakton teljesen feleslegesen ülsz, ha csak közepezni akarsz belőle (abból az emelt szóba se jöhet?). Én a helyedben átmennék bioszra,aztán majd meglátod,hogy hogy megy. Angol emeltet csinálsz még mellette? (4,8-as vagyok)
2020. szept. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

7-es és 10-es vagyok.

11-es, ha tőlem kérdezted, akkor igen, pszichológiára járok. :)

Én bioszból sosem voltam egy zseni, úgyhogy nekem tényleg nehéz lett volna abból emeltezni, a törit viszont szerettem, úgyhogy azért mentem abból. Neked kell tudnod, hogy hogy állsz a különböző tárgyakból. Egyébként szerintem is felesleges a töri fakt, ha nem emeltezel belőle és nem is szereted igazán. Nem túl bonyolult a töri középszintű, úgyhogy valóban nincs sok értelme fakton ülni.

De azt remélem tudod, hogy két emelt érettségi kell. Szóval ha pl. angolból emeltezel, akkor kelleni fog egy másik is.

Ha bármi kérdésed van még, nyugodtan írj privátban. :)

2020. szept. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Bocsi, hülyeséget mondtam, nem kell két emelt, de pluszpontok miatt nyilván jól jön.

2020. szept. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én pszichologiara járok és nagyon ajánlom azt a bioszt. Sajnos nem csak az idegrendszer kell, hanem pl szivmukodes stb amit alap órán nem tanulsz meg, sőt ilyen részletesen még a fakton sem tanultam anno, mint ahogyan visszakérdezik. A torit hagyd, nem mész vele pazichologian semmire, csak úgy mint az irodalommal. Igazából csak átvered saját magad, hogy milyen jó vagy, aztán szeptember végén az első biosz ( anatómia) ZH után falba vered a fejed, már bocsanat.
2020. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!