Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha több kötelezően választható...

Ha több kötelezően választható tárgyat veszek fel, mint kellene, akkor az beszámít a szabadon választhatókhoz?

Figyelt kérdés

12 kredit szabadon választható tárgyat vettem fel, de abból az egyik 3 kredites a kötelezően választhatók között van. 10 kreditnek kell a szabadon választható tárgyaknak lenni, így az a 2 kredit beszámíthat a kötelezően választható tárgyakhoz?

Vagy nem lehet így "szétosztani" egy tárgy krediteit?


2020. szept. 17. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A szabadon választható tárgyak szamítanak szabadon választott kreditnek, a kötelezően választhatóak kötelezően választható kreditnek. Így most 9 szabvál és 3 kötvál kredited van felvéve.
2020. szept. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha a neptunban a tárgyfelvételnél a mintatanterv tárgyait nézem, akkor kétszer van felsorolva az a tárgy, egyszer szabadon választhatóként, egyszer meg kötelezően választhatóként. És mindkettőnél ott van a pipa, hogy felvettem. Ezért nem értem.
2020. szept. 17. 10:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben valószínűleg jó lesz.
2020. szept. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!