Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek meddig lesz suli?

Szerintetek meddig lesz suli?

Figyelt kérdés
Szerintetek lesz újra online suli? És ha lesz akkor szerintetek mikor? Szerintem 1 hónapon belül ismét átállunk a digitális oktatásra.

2020. szept. 19. 18:31
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
31%

Holnapi meccset várja Orbán, már szeptember óta ezen kattogott olyannyira, hogy eszébe se jutott mi folyik körülötte.

Szerintem még a napi statisztikákat is elfelejtette megnézni.

Ennek vége aztán jön a szigor :)

2020. szept. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
42%
Nevetséges. Nem kell mindent a focimeccsre fogni. Pont a sulikat fogja majd Orbán bezárni, mikor meccsekre meg szabad menni. Nem lesz már meg az az öröm, mint márciusban, hogy bezárnak mindent :D
2020. szept. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
22%

#42 Jó, de akkor a maszkviselést is töröljék el és akkor aztán felőlem mehet minden normál rendben.


Épp ma mondták a tanárok, hogy szerintük október 1-től nem csak lázat fognak mérni hanem órán is maszkba kellesz ülnünk.

Az biztos, hogy ha ez igaz lesz akkor minden héten beteg leszek mert én nem bírok maszkba ülni

2020. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim válasza:
44%
Nem lenne rossz ötlet ha bezárná.🤷🏽‍♀️ Én Szabolcs megyében lakok és már másodjára vagyok online oktatáson szeptember 1.óta mivel egymás után lesznek betegek a diákok😰 Már első héten hazaküldtek minket 10 nap karanténra, letelt a 10 nap és most egy másik osztálytársamról derült ki hogy koronás így holnaptól megint 10 nap karantén🤷🏽‍♀️ A mi iskolánkban elég sok tanár koronás, legtöbbjük idősebb és sajnos rosszul vannak így online tőlük semmilyen anyagot nem kapunk a 10 nap alatt. Semmi értelme így iskolába járni🤷🏽‍♀️
2020. szept. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
53%
Kihúzzuk a téli szünetig, és reméljük, hogy a mínuszok visszavetik a vírust. Ha nem, akkor legalább a legfenyegetettebb csoportok védve lesznek (de nem, mivel a januárig elkészülő vakcinákban nem lesz bizalom).
2020. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:
Hát mostanáig :D
2020. nov. 9. 18:30
 47/50 WidowmakerButt ***** válasza:
éééééés, megtörtént...
2020. nov. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

De feleslegesen van nyitva


Hugoméknák az egész alsót lezárták mert 1 tanár covidos volt

Most jövőhéten megint az lesz 1 megint bezar?


Akkor már zárjon be ,igy is az lesz a vége

Mert egyre több a fertőzött itt is

2020. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
50%
#48 Már csúcson van a járvány, eddig nem zárt be, ezután sem fog.
2020. dec. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Jó de akkor is hülyeség hogy egyik héten pozitiv egy tanár akkor otthon vannak,masik heten mennek a gyerekek,következő héten valaki megint covidos aztán megint mennek,megint nem..
2020. dec. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!