Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha esetleg majd úgy döntök...

Ha esetleg majd úgy döntök hogy pszichológiára szeretnék menni, akkor baj, hogy nem biosz fakton voltam?

Figyelt kérdés
Most vagyok 11.es és ki kéne választanom még most a végleges faktomat. Érdekel a pszichológia, csak magas a ponthatár és hosszú az egyetem, nehéz elhelyezkedni, sok a vetélytárs, és ezek miatt inkább gondoltam hogy megyek másra. Viszont semmi más nem érdekel ennyire. Mit tegyek? (Tudtok esetleg tippet adni hogy hova menjek?)
2020. szept. 20. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Figyelj én úgy csináltam, hogy felmentem a felvire és minden lehetséges szakot megnéztem, ha itt nem találsz térj át a szakmákra, ott is vannak elég jók. Ha meg van a kiválasztott, azt javaslom nézd meg, hogy keressik-e, körübelül nekem ez egy 3 órás feladat volt. Ja, és persze nézd meg, hogy milyen emelt kell hozzá. Ha kell segítség, mert nem találod nyugodtan írj.
2020. szept. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A szakmákat nem találom hogy azt hol kell megnézni.
2020. szept. 20. 10:26
 3/12 anonim ***** válasza:
2020. szept. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]

Szakmákat én, azt hiszem innen töltöttem le.

2020. szept. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi szepen
2020. szept. 20. 11:01
 6/12 A kérdező kommentje:
A dietetikai nehéz?
2020. szept. 20. 11:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem tanulom. Én a földrajz szakra akarok menni Szegedre.
2020. szept. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2020. szept. 20. 11:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem baj kifejezetten hogyha nem biosz fakton voltál, csak nagyobb eséllyel fogsz kibukni. Azok is le tudják tenni a bioszos tárgyakat akik előtte nem foglalkoztak a biológiával, csak nekik még nehezebb.
2020. szept. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem köszi most nagyon kacsingatok a dietetika felé,mert ott kevesebb a ponthatár és ott elvárás a biosz. Nagyon nehéz az emelt biosz? :/
2020. szept. 20. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!