Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kisképző!! (Budapest) Milyen...

Kisképző!! (Budapest) Milyen a koli? Tanárok? Mi a házirend?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan válasza érdekel aki abba a suliban kolis/ oda jár, nem voltam még sosem kolis, elmondanátok miket lehet csinálni a kolin kívül? Meg van szabva, hogy pl 7re be kell érni a koliba de addig mászkálhatsz a barátaiddal? Tényleg sosem voltam kolis nem értek ehhez, öltözködni mennyire lehet szabadon? Színes köröm/hajért mennyire haragudnak? Felvételi milyen? Légyszíves mindent amit tudtok mondjatok el mert oda mennék továbbtanulni

2020. szept. 27. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A kiskepzo.hu oldalán megtalálod a koli házirendjét. Ugyan nem vagyok kiképzős, de instán láttam embereket akik oda járnak és volt akinek félig fekete félig kék haja volt, illetve akinek raszta haja volt. De tényleg mindent megtalálsz az oldalukon, nézz szét.
2020. szept. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A Kisképző koliját bezártak (kidobták a gyerekeket egy hét alatt), most a Táncsics a kolijuk. Ha tudsz jobbat, válassz másikat. Nem Kisképzősöknek való, ez a fajta kötöttség. De ha te ott fogsz szocializálódni, akkor lehet, hogy jobban el fogod viselni.

A suliban a kinézeted miatt senki nem fog megszólni, akár zsákot is húzhatsz magadra.

A felvételi kemény!

2020. okt. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szia! ahogy előttem is írták, a kisképzős kolit bezárták és most a Táncsicsba járunk, de ez az oldalon is ki van írva.

ez egy elég szigorú koli, ha elolvasod házirendet, látni fogod. gólyáknak őszi szünetig minden nap kötelező szilencium van, ami du. 4-től negyed nyolcig tart, közben 3 öt perces szünet van csak. minden nap ellenőrzik a szoba tisztaságát, este 10-kor van a takarodó, akkor lekapcsolják a wifit. a lány oldalon a nevelők, hát, olyanok, mint amilyennek egy pesti kolis női nevelőt elképzelnél. hamar felkapják a vizet és szigorúak, néha hisztisek, ritkán szerethtőek. fiú oldalon elvileg lazábbak a dolgok.

a színes haj és köröm egyáltalán nem érdekli őket, én még egyszer sem láttam, hogy rászóltak volna valakire a kinézete miatt, pedig vannak itt elég szokatlan dolgok.

a kolis felvételire gondolsz? az nem olyan nagy kunszt, csak a jegyeidet nézik, meg hogy megvan-e minden papirod, egészséged, hogy honnan jössz, ilyenek. a sulis felvételiről olvass korábbi kérdéseket ezen az oldalon, nekem azok sokat segítettek.

a közelben van a metró és a villamos megálló is. kimenő kell ahhoz, hogy barátokkal menj valahova, vagy bármilyen sulin kívüli tevékenységet folytass, egyébként az általános kimenő (amikor engedély nélkül is elmehetsz bárhova) az du. 4-ig, aztán negyed nyolctól negyed kilencig van.

szóval igen, a Táncsics szívás és enyhén putri, de egyébként tűrhető.

2020. okt. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tanárok nagyon jók, családias a légkör az iskolában, az egész közösség nagyon rugalmas és toleráns. Teljesen más a hangulata, mint egy átlag gimiben, sokkal jobb.
2021. ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!