Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lesz még Online oktatás?

Lesz még Online oktatás?

Figyelt kérdés

2020. szept. 28. 15:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
16%

Halkan megjegyzem amúgy, hogy, bár sok előnye lenne a sulik bezárásának és sok hátránya, de ettől eltérve idővel SZERINTEM és ez csak ELMÉLET, ami lehet NEM lesz így nagyon megnőne a fertőzöttek száma.


Nyáron se ült mindenki a 4 fal között, most is hétvégente nagyon sokan eljárnak fesztiválokra, utazgatnak , spontán családi ünnepléseket szerveznek (amiket idáig soha vagy ritkán), stb. Most legyen az iskolában az oktatás vagy otthon, akik utazgattak hétvégente, azok utazgatnak tovább aztán vagy összeszednek valamit vagy nem.


Azoknak előnyös, akik tényleg most otthon maradnak a 4 fal között, erősítik az imrendszerüket, maszkot használnak, alaposan kezet mosnak, stb. és kerülik a többi rokont, akik a jó ég tudja merre jártak odáig meg puszilkodniuk, ölelkezniük kell.

2020. szept. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt senki nem tudja. Én iskolám be akart zárni márc.11-én, a kormány megtiltotta, márc.13-án pedig bejelentette hogy bezárja az iskolákat.
2020. okt. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!