Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 20 új halott - koronavírus,...

20 új halott - koronavírus, mikor lesz távoktatás egyetemeken?

Figyelt kérdés
Meddig kell elmenni?

2020. okt. 6. 08:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#10-es nagyon buta vagy.
2020. okt. 6. 12:31
 12/16 anonim ***** válasza:
77%
11-es ez miből jött le? Te sem vagy hülye csak nincs szerencséd mikor gondolkozol .
2020. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem fogják bezarni őket. Nagy károkat okozott, hogy tavasszal teljesen leallt az élet. Ezt nem lehet évekig csinálni, amíg nem lesz megbízható vakcina.
2020. okt. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
34%

Napi 20 halott nem olyan sok. Természetesen a hozzátartozókat és az elhunytakat rettenetesen sajnálom, borzalmas trauma minden eset.

De ezek nem akkora számok szerintem, amik indokolnak, hogy lealljon az ország. Mert nyilván az egyetemek bezarasat követné a többi oktatási intézmény. A kicsikkel otthon kéne maradni, kiesni a munkából..

Én egyre kevésbé érzem olyan komoly járványnak. A nagy része vagy tunetmentesen vagy enyhe kellemetlensegekkel tullesz rajta.

2020. okt. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
83%

A 20 halott havi szinten tényleg nem lenne sok, de ez a napi halottak száma, ami havonta 600 halálesetet jelent.

Ha meg a vírus elszabadul, akkor napi 40-50 is lehet majd a halálozási ráta.

2020. okt. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
59%

Szerinted ha nem lenne "pandémia" akkor nem hallanának meg 20-an?

Az, hogy eddig nem jelentették be naponta, hogy hányan halnak meg nem jelenti azt, hogy eddiginek halt meg senki. Minden megy tovább úgy ahogy volt, ahogy lennie kell. 20 ember nem a világvége.

2020. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!