Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért akarják ennyien, hogy...

Miért akarják ennyien, hogy újra digitális oktatás legyen?

Figyelt kérdés

Naponta látok kérdéseket arról, hogy mikor vezetik be újra.

Én se szerettem suliba járni de attól még nem értem, most ért véget a nyár de megint otthon akarnának dögleni néhány hónapot?



2020. okt. 11. 20:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

"mi lesz velük, ha majd dolgozni kell menni?"

Home officeban dolgozom, mint fejlesztő. Kérlek, mesélj még.


Egyébként azért nem akarnak menni, mert sokaknak (nekem is) fölösleges nyűg és plusz 1-2 óra a napból a bejárás, érdemesebbnek tartjuk az óralátogatással töltött időt is másra fordítani, tudunk és szeretünk is magunktól tanulni és jobb is, ha az említett órát vissza tudjuk esetlegesen nézni felvételről, nem pedig veszettül kell jegyzetelnünk, miközben fel sem fogjuk, miről van szó. Nekem ezek az érveim mellette, bár én már végzős egyetemista vagyok. Szeretném, ha békénhagynának, én pedig tanulhatnék, ahogy nekem a legjobban megy: egyedül, beosztva a saját időmet, itthon, munka után.

2020. okt. 12. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%

En biztos nem varom. Alsotagozatos a gyerekem es a legtobb ismerose is es lehetetlen a jelenlegi eszkozparkkal es a tanitok digitalis IQjaval vaamire is jutni. Az a vasalodeszkas tesitanar na az legalabb viccesre vette (igaz a soros dobozait nem tamogattam), de itt nulla volt a tavoktatas szintje. Es a nyaron se keszultek fol.

Es mist sekeszulnek (legalabbis a mieink nem), hanem ahogy irta valaki nyomatjak a jegyeket, szamonkereseket es jobb esetben még az elozo vegi tavaszi nyari tananyagot ismeteltetik kozben. Meggyozodesem felnek az ujabb szuksegesse valo bezarastol. Es ha igy haladnak az esetszamok akkor bizony lesz is ra esely. Es mindegy mit talalgatunk, ki mit hall tavasszal is pentek reggel a kossuthon viki eloadta biztos nem zarjak be a sulikat. Este 9kor bejelentette bezartak oket...a konyvekert ugy kellett kesobb bebujkalni...ah.

De nem hiszem hogy van aki varja a digitalis oktatast. Azok ekmebajosok vagy valami miatt akadalyozottak (adhd, autizmus, lassabb felfogasu, diszlekszias, kikozositett, lusta stb. Ettol.meg ertekesek csak hat nem megy nekik a kozossegben letezes es figyeles...meg sokaknak hianyzik a nem tanulas.

Mert azert aki komolyzalan es ki nem az kiskamaszkent vagy kamaszkent az bizony elvezhettehogy napi 6 ora helyett van ket video ora vagy annyi se es napkozben sorizatot nezhet es raer este tanulni vagy anyu segit vagy valaki megirja helyette stb.

2020. okt. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%

"Es a nyaron se keszultek fol."

Mert szabin voltak, bocsesz. Te se dolgoznal, amikor szabin vagy, gondolom (főleg nem annyi pénzért...).


"napkozben sorizatot nezhet es raer este tanulni vagy anyu segit vagy valaki megirja helyette stb."

Ez a család felelőssége volt. Nem minden szülő hagyta, hogy így legyen.

2020. okt. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteg helyen leírtam miért volt számomra előnyös, így nem fogom ide is, de nagyon bízom benne, hogy őszi szünet után visszaáll legalább a középsulikba ez a rendszer mert hatékonyabban tudnék tanulni.
2020. okt. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én meg tanítani. Legalábbis azokat, akik csak azért járnak be, hogy bandazhassanak. És egyértelműen ők vannak többen.
2020. okt. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!