Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A zene tanárnőm azt mondta...

A zene tanárnőm azt mondta hogy nincs zenei hallásom és nem lehet belőlem énekes nő csak hobbiból csinalhatom.(ha ezt mondta akor azt jelenti jó hangom van?? Ha hobbiból csinalhatom.) Mert amúgy mindenki azt mondja hogy nagyon jól énekelek. 16/L

Figyelt kérdés
Szerintetek fel vennének énekes nőnek pld.egy kávézóba vagy valahová zenei hallás nélkül.?

2020. okt. 21. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Rosszul értelmezted. A tanárod valószínűleg úgy értette, hogy otthon a fürdőkádban énekelgethetsz, esetleg egy garázsban haverokkal. Zenei hallás nélkül nem léphetsz közönség elé, mert égni fogsz.
2020. okt. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg kérj másodvéleményt. Én biztos nem adnám fel, ha ezt akarnám csinálni, csak azért, mert egy ember nem támogat. Leváltanám a tanárt és annyi.
2020. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetnél énekesnő? Az énekesnő fogalma elég széles skálán mozog. Azt el tudom képzelni, hogy nem lehetsz világhírű opera-énekesnő, de hogy sok-sok gyakorlással, Te nem lehetsz énekesnő, az baromság. Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni, aztán majd helyükre kerülnek a dolgok!
2020. okt. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
90%
Menj egy másik zenetanárhoz és kérdezd meg őt is. Ha ugyanaz a véleménye,akkor azt fogadd el.
2020. okt. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Akkor csináld hobbiból. Én 17 évesen jöttem rá, hogy nem leszek menő focista. Nem hagytam abba, de nem lettem focista. Most 38 vagyok, túl vagyok jópár sérülésen, és még mindig imádok focizni, pusztán hobbiból.
2020. okt. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen biztos vagyok benne, hogy ez valami önbizalomhiány a tanárnő részéről mert senkinek nincs joga megmondani azt hogy valakiből valami nem lesz soha. Folytatni kell a gyakorlást, ahogy előttem is írták. Azt sem értem, hogy a zenei hallás, hogy jön az énekléshez. Szerintem is válts énektanárt de sajnos valószínűleg valami drágábbhoz kell majd fordulnod, esetleg javaslom, hogy külföldön keress énektanárt ha annyira fontos.


Mellesleg nem túl jók az elhelyezkedési lehetőségek az énekléssel úgyhogy mint minden mással vagy 1. legyenek meg a kapcsolataid, 2. legyél valami őstehetség. Sok sikert ! :)

2020. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Szerintem az énektanárodnak abszolúte nincs igaza, én most tanulok énekesnő lenni, és eldöntöttem, hogy semmi nem állhat az utamba, főleg nem, az akinek segítenie kell! Szerintem is gyakorolja sokat, és a zenei hallásod,idővel javul! (Velem ez történt)
2020. okt. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Sok sikert!! 😉😉
2020. okt. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs hozzá hallásod, akkor az komoly gond, mivel ez azt jelenti, hogy nem veszed észre, ha rosszul énekelsz valamit. De az is lehet, hogy túlzott az énektanár, és sok gyakorlással van esélyed. Jó lenne, ha megkérdeznéd egy másik énekléshez értő ember véleményét.
2020. okt. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Skálázz lassan hangolóba! Állítsd 12 hangú kiegyenlített skálára, és gyakorolj lassan, jól kitartott hangokkal! Soká lesz javulás és rengeteget kell csinálni (ha meg nem, akkor mégis beidegződött a te összes hallószőröcskéd is, nem csak mi többiek jártunk így).
2020. okt. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!