Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni, ha az...

Mit tudnék tenni, ha az énekes-színész jellegű pályák felé húz a szívem? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Középiskolás vagyok és egy ideje egyre jobban érzem azt, hogy szívesen lennék színész vagy énekesnő.

Zeneművészetibe járok, így tanulok hangképzést és mellette zongorázom is.

Eddig tanítani akartam, de rájöttem,hogy inkább előadó vagyok, mint vezéregyéniség, ami a tanításhoz nélkülözhetetlen.

Nagyon szeretek szerepelni és sok versenyen vettem részt.

Viszont van néhány problémám: melankolikus vagyok és sosem voltam az a törtető, így a külvilág gyakran nagyon introvertáltnak és néha túl komolynak lát. Úgy érzem,kéne találnom valakit, egy "mestert", aki felfedez engem, aki meglátja bennem az igazi önmagamat és segít céljaim megvalósításában.

Szívesen játszanék/ énekelnék történelmi műfajokat, de a populárisabb stílusoktól sem ijedek meg.

Egyébként a családunkban voltak/vannak ilyen művészemberek és én is szívesen folytatnám ezt a vonalat, de apám nem lelkesedik érte...ő nem szereti a művészeteket... Nem tudom, neki pl. hogyan magyaráztam ezt el, mert valahányszor szóba hozom, nem akar hallani róla.

Nem szeretnék semmilyen tehetségkutatóba jelentkezni, de még most,fiatalon szeretnék magammal kezdeni valamit, mert szinte mindenki gyerek/tinédzserként lett sikeres.

Mit tudnék tenni? Keressek egy menedzsert? (XD) Mit csinálhatnék?



2016. máj. 25. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Keresd meg a családodban a művészembereket és kérj tőlük segítséget a tanuláshoz és fellépéshez. Gyakorolj sokat és rendszeresen.

"menedzser" ...

2016. máj. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!