Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mire van szüksége egy elsős...

Mire van szüksége egy elsős egyetemistának?

Figyelt kérdés

Helló!

Most leszel elsős és mivel sem a családomból sem pedig az ismerőseim közül sem jár senki sem egyetemre, fogalmam sincs, hogy mire lenne szükségem.


2010. aug. 9. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Konkrétan írószer, olyan füzet, aminek a lapjai kitéphetők és lefűzhetők mappába (eszedbe ne jusson gimis füzeteket venni), ebből kifolyólag mappa, meg ilyen vastagabb színes elválasztó, hogy tudjad melyik tárgyhoz melyik jegyzet tartozik. És sok füzet.
2010. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
neharagudj, fogalmam sincs de írok, mert engem is nagyon érdekel :)
2010. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok-sok pénzre. A többit év közben beszerzed. Vagy roroljak olyanokat, mint számítógép, pendrive, füzet (vagy lefűzhető papírlap), toll, ceruza? Vagy mire vagy kíváncsi?
2010. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
91%

Nálam mindig csak toll meg füzet volt. :)

Nem is igazán futotta másra, és eleve szerintem a fősulisok, egyetemisták tudnak a legjobban spórolni mindenen. Könyveket sem vettem, inkább csak könyvtáraztam. Max. fénymásolgattunk ezt-azt. Nagy részét később úgyis csak a padláson őrizgetné az ember. Szerintem majd menet közben kiderül, mit várnak tőletek, mire lesz pontosan szükségetek.

Legyen ruhád, tollad, papírod. :)

2010. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Én nem értem miért írja mindenki, hogy lefűzhető papírokat vigyél magaddal! Én azt használtam az elején, egy ismerősöm tanácsára, de nagyon megutáltam! Sokkal jobb, ha veszel minden tantárgyra külön füzetet és azt viszed magaddal.


Aki lefűzi, írjon már érveket miért jobb az a füzet helyett? Köszi.

2010. aug. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Ez nagyban függ attól is, hogy milyen szakra jársz. Nekem elég pár füzet meg toll, és kész. Első félévben csak egy füzetem volt, mert barátnőm azt mondta, hogy felesleges többet venni, úgyis egybe írok majd mindent. Na meg is bántam, akkora kupláráj volt abban a füzetben... Második félévben már inkább nyitottam mindennek külön füzetet. Akkor már amúgy voltam olyan rendes gyerek, hogy amikor hazajöttem, szépen be is gépeltem mindent a laptopra, meg kiegészítettem ezzel-azzal.
2010. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Egészséges májra:)
2010. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
lelkesedés
2010. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Annak, aki kérdezte: nekem pl a lefűzhető azért jobb, mert ha van egy nap 4-5 előadás meg gyakorlat, nem fogok 4-5 füzetet bevinni plusz még a könyvet is, ha kéri az oktató, mert hadd legyek őszinte, 12 év alatt annyi kicseszerintett könyvet és füzetet cipeltem már a suliba, hogy van egyrészt egy frankó kis gerincferdülésem és a nemlétező tököm televan a nehéz iskolatáskával, másrészről így beviszek 2 egész füzetet 2 tollal karöltve, az új tárgy után hagyok ki egy üres oldalt és írom a következő óra anyagát, megsorszámozom, itthon pedig egyszerűen kitépem és szépen lefűzöm. Ennyi a történet.
2010. aug. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Pendrive-od tényleg legyen (nem kell nagy, 1-2 Gigás bőven elég), mert ha valamit viszel nyomtatni vagy szkennelni, kellhet. Géped jó ha van, de ha nincs, megoldható nélküle is az élet, csak nehezebb.
2010. aug. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!