Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy egyetemistának mennyire...

Egy egyetemistának mennyire van szüksége egy nagy teljesítményű nyomtatóra?

Figyelt kérdés
Csak arra lennék kíváncsi hogy egy egyetemistának megéri e beruházni egy 50 ezer forintos nyomtatóba, mert én ezt tervezem, igaz jövőre megyek egyetemre de nem szeretnék porul járni vele. Szerintetek megéri???
2011. jún. 11. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha a tan anyagot szeretnéd nyomtatni akkor érdemes, de járj utána hogy kb milyen árban vannak hozzá festékek (patron) és az mennyi oldal nyomtatására alkalmas, és ha márkában gondolkozol akkor epsont vagy hp-t érdemes venned.
2011. jún. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszii, utánna nézek, írjatok még nyugodtan, ha van valakinek véleménye vagy tapasztalat...
2011. jún. 11. 11:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak lézernyomtatót érdemes ilyen célra venni. Nekem van egy all-in-one patronos hp, elég szuper, de meg se merem próbálni ráküldeni az ezer oldalakat, sztem belerokkanna. Ha a pénzen gondolkozol, akkor nyomtatni kb. 7-10 forint/oldal lehet (szegeden). sztem várj vele, amíg kiderül hogy mennyit kell nyomtatni, mert sokat kell fénymásolni is. akkor már olyant vegyél, ami tudja mindkettőt.
2011. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nálunk semmi szükség rá...van itthon egy nyomtató,azt a kis 20 oldalt,ami kell,kinyomtatom rajta hétvégén(akkor jövök haza),de minden mást boltban...8ft/oldal..ha azt vesszük,50000ft-ból 6250oldalt tudsz boltban nyomtatni..szerintem én az eddigi 2 évem alatt nagyonmax 600oldalt,ha kinyomtattam...
2011. jún. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 12:14 vagyok,

attól is függ,milyen szakra mész,mert mi pl mindent elektronikus úton kapunk

2011. jún. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Corvinusra szeretnék menni, és érettségi előtt vagyok, és általában sokat szoktam nyomtatni...
2011. jún. 11. 12:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Én egy Epson multifunkciós nyomtatót vettem. Utángyártott tintát veszek bele egy garnitúra kb 2400 Ft. Sokat szoktam nyomtatni, mivel a suliban 8Ft/ oldal és általában elég hosszú anyagokat kell nyomtatni, szóval bőven megéri, főleg, ha 3-4 évre számolod.
2011. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Corvinuson jövőre végzek, kb. ha 20 oldalt nyomtattam eddig sokat mondok... Ha államin vagy kapsz tankönyvtámogatást, amit csak tankönyvekre tudsz költeni, ezekből már meg lehet élni. A diasorokat meg én gépről tanultam, de ha téged ez nagyon zavar, akkor végülis lehet hogy megérné egy nyomtató. (bár a fent említett 6250 oldalt szerintem még így is messze nem érnéd el)
2011. jún. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!Én is Corvinusos vagyok/voltam de nekem nagyon jól jött volna a nyomtató!(él.mérnök)

Tanár csinált vázlatot,óránként 10oldal.plussz a powerpoint,

matekból is vagy 20oldal,biosz vagy 200... Nekem jól jött volna egy profi nyomtató,DE 50ezret nem adnék ki rá! Egy egyszerűbb hp lézernyomtató már van 15-20körül..

2011. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Virgusz válasza:
Egyáltalán nincs szükség rá, inkább a fénymásolásra, ha nincs meg valamilyen jegyzeted, szóval ha mindenképp venni akarsz, vegyél multifunkciósat lehet már 10 E Ft-ért is kapni. Én magammal hoztam egy lexmark nyomtatót az egyetemre de csak fénymásoltam vele, máshoz nemigen kellett. Meg van könyvtár stb, ahol biztosan pár ft-ból jobban megúszod mint cipelni a nyomtatót a koleszba.
2011. jún. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!