Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van őszi szünet után...

Mi van őszi szünet után távoktatást hírdetők csak nem volt igaza a politikus ismerősötöknek?

Figyelt kérdés
Már nem jelentik be, ma jelentettek be új szigorítást, 2-3 hétig biztos megint nem fognak. Minek kellett álhíreket terjeszteni? Én nem hittem el, de volt sok naív ember a környezetembe is akik ebben a tudatban éltek.

2020. okt. 30. 17:00
1 2 3 4
 21/36 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Nemzeti konzultációban minden intézkedésnek 60% fölött volt a támogatása, még az idősávnak és a távoktatásnak is"


Engem nem kell meggyőznöd. Ennek ellenére Orbán kommunikációja abból áll, hogy "az emberek azt akarják, hogy az ország „működjön”, "megvédjük Magyarország működőképességét. Nem engedhetjük meg magunknak, hogy a vírus megbénítsa az országot."

2020. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
72%

#21 Pedig megfogja bénítani.


Ez kb olyan helyzet mintha egy őzet kiraknál egy éhes oroszlán elé bízva abban, hogy az őz legyűri a fenevadat.



Csak az a baj, hogy itt Orbán az őz.

2020. nov. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
26%
Lesz intezkedes! Bagoly baratom tevedsz ha nyitva lesznek az iskolak
2020. nov. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
23%

Nem lesz iskolazár


Politikus ismerőstől tudom.

2020. nov. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
88%
Megmondom őszintén, hogy ellene vagyok a távoktatásnak, sőt kifejezetten utáltam, ami tavasszal is ment, de most legalább 1 hónapig tényleg vissza kéne vezetni a tavaszi korlátozásokat. Az már tényleg nem vicc, hogy naponta 50-60 ember hal meg és hogy naponta 4000 esetet tárnak fel.
2020. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Sose felejtem el szeptember elején a biosz tanárunk órán a Google classroomot állítgatta mert azt mondta, hogy ez a napi 400 fertőzött (ami akkor volt) rengeteg és biztos benne, hogy a következő héten már nem fogunk bejárni.


Hát azóta nem 400 hanem 4000 van, de még mindig bejárunk :DD

2020. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
15%

Suketeles ami megy nem latja at senki?

Mikor volt egyetlen kormány is azon hogy az embereknek legyen penze?

Megy a suketeles hogy mi nem zarunk le semmit, hogy jol beegye mindenki,aztanmeg csatlakoznak a tobbi europai orszaghoz,hogy hat sajnos zarni kell!

A vak nem ltja ezt csak!

2020. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 Andizsuzsi ***** válasza:
75%

"Nem lesz iskolazár"


Az a vicc ebben egyébként, hogy azok a gyerekek sem maradhatnak otthon, akik miatt nem kellene a szülőknek kiesni a munkából. Felsősök, középiskolások. A digitális oktatás már a tavasszal is egy vicc volt, és a nyáron semmi nem történt annak érdekében, hogy normálisan lehessen újraindítani.

2020. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
69%

Orbánnal az a baj hogy ugyanúgy viselkedik mint Kádár János. Fejébe vesz valami hülyeséget, aztán csak azért is megvalósítja. A nemzeti konzultációnak nincs értelme, az csak egy látszat arról, hogy Orbánnak helyes tervei vannak. Ha megnézzük a kitöltők számát ami a koronavírusos kérdésekkel volt kapcsolatos, akkor az a kb. 1.6-1.7 millió ember pont megfelel a fideszes nyuggerek számával hazánkban.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a bármikori feltett kérdések eredendően rosszak, csak egy 10 milliós országban 1.7 millió ember szava nem egyenlő a töbséggel. Országgyűlési választásoknál persze minden más..

2020. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
63%

A szlovák tesztek eredménye azt mutatja, hogy nincs szükség további korlátozásra, iskolabezárásra végképp. Szóval mi se fogunk ennek hatására szigorítani.

Szlovákok se fogják meghosszabbítani a veszélyhelyzetet. Feloldanak ott is mindent a maszkhasználaton kívül hamarosan.

2020. nov. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!