Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Politikus szeretnék lenni?

Politikus szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Mi kell ahhoz, hogy politikus legyek?

Milyen iskolák vannak erre a célra és milyen hosszú mire elvégzem?


2018. ápr. 9. 19:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Nem kell hozzá iskola. Ha nagyon magasra érsz, csak akkor lesz elvárás a diploma.
2018. ápr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell ehhez iskola. Lépj be a fidelitas-ba, ott megtanítanak hazudni és lopni, és ha már nagyon megy, akkor akár képviselő is lehetsz. Ha ezt profi szinten űzöd, akkor államtitkár, vagy tárcanélküli miniszteri tisztsélgig viheted.
2018. ápr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem kell iskola, de egy politikustól számomra elvárás a diploma

Én őszinte és becsületes politikus szeretnék lenni, helyrehozni amit a fidesz elrontott

2022-re már meglesz az érettségim :D( 21-ben fogok érettségizni, sajnos 5 évesben vagyok)

2018. ápr. 9. 19:25
 4/18 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy még, gondolkodásban pedig még fiatalabb...
2018. ápr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Miért is?csak nem azért mert nem vagyok fideszes?itt nem politizalni szeretnek, arra ott a politika reszleg, ez az okatatas resze
2018. ápr. 9. 19:32
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Teljesen mindegy, hogy milyen diplomád lesz. Ha érdekel valamelyik ágazata a közigazgatásnak, akkor arra szakosodj. Közgazdászként a pénzügy, agrármérnökként a mezőgazdaság, stb. De látod, hogy gázszerelőként is lehet valaki milliárdos polgármester.


Én is már csak a te generációdban bízom. Addigra kipusztulnak ezek az őshüllők, akik tönkretették a hazámat, aztán jöhet egy szebb, jobb, békésebb időszak.

2018. ápr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Életem... ahhoz nem politikusok kellenek, hogy a Fidesz-diktatúrának vége legyen, hanem forradalmárok.
2018. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

De a forradalomnak kellenek vezetők, különben nem lesz semmi

Egyébként engem a szoftverfejlesztés érdekel a politika mellett, az állattenyésztés is érdekel, de a 3-ból ennek a legkisebb az esélye

2018. ápr. 9. 19:54
 9/18 anonim ***** válasza:

#5 "Miért is?"


"Én őszinte és becsületes politikus szeretnék lenni"

"helyrehozni amit a fidesz elrontott"


Ezekért.

2018. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Baj, hogy van aki így gondolkozik?én is szeretem a pénzt, a hatalmat, de ahhoz, hogy lopjak egy 180°-os fordulatot kéne vennem
2018. ápr. 9. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!