Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek kezdjék el táncoln...

Szerintetek kezdjék el táncolni 145 cm magassággal ?

Figyelt kérdés
Szerintem bármilyen partnert kapok lehetetlen lesz a magasság különbség miatt. Valakinek van bármilyen tapasztalata, ötlete?

2020. nov. 2. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, majd találsz magadnak megfelelő partnert, a tánciskola segíteni fog.
2020. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jó de felnőtt kategóriába ilyen magassággal?

A tánciskola segít partnert találni?

2020. nov. 2. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a magasság alapján vannak a kategóriák.
2020. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1077..


Nem kell kétnaponta megkérdezni, emeld ki a kérdést inkább.

Mit szeretnél táncolni egyébként? Én west coast swingre jártam (kb 150 cm lehetek), ott simán ki is lehet használni a nagy különbséget, mert nagyon improvizáló, szabad tánc. De voltak elég alacsony férfiak is. Főleg, hogy többnyire 40-es volt az átlag korosztály, köztük meg szerintem több az alacsonyabb, mint a mostani fiataloknál.

2020. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nem mindegy, hogy milyen táncot tanulnál. Hobbi táncoknál (salsa, bachata, rocky) mindig párcsere van, bulikon is mindig másokkal táncolsz. Ezek "könnyű" táncok, kevésbé számítanak a fizikai különbségek.

Versenytáncban és argentin tangóban viszont tényleg magasságodhoz megfelelő partnerrel az igazi.

2020. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sporttáncra mennék
2020. nov. 4. 21:21
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ha erre gondolsz, ennek a jelentős része csapatkoreográfia. Ebben miért számítana a magasságod?

A párosokhoz meg kerítenek majd előbb-utóbb egy alacsonyabb pasit. Bár túl hamar ne reménykedj, mert sokkal kevesebb férfi jár tánciskolába, pláne ilyen műfajra, rengeteg partner nélküli nő van (akik viszont ettől még kitűnően táncolhatnak csapatban).

A magasságodhoz arányban levő súlyod meg még előny is lehet az emeléseknél.

2020. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem csapatkoreografia , hanem duoban
2020. nov. 4. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!