Tovább tanuljak?

Figyelt kérdés
Nemsokára diplomázom,de eddig fizetősön voltam szóval az állami féléveim még bent vannak ézert arra gondoltam hogy lehetne csinálni még egy diplomát. Ti erről mit gondoltok? Illetve milyen piacképes szakot ajánlotok?

2020. nov. 5. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Az attol fugg. Van parod, nem izgat jelenleg a gyerekvallalas, hazassag, penzkereses, karrier? Ha ezekre nem a valasz, akkor nyugodt szivvem menj tovabb. Ha szeretted az alapkepzest (le se irtad mi az) akkor mesterre mennek. Ha nem, akkor uj bsc. Mi erdekel egyaltalan? Most mondhatom hogy gazdasagi szak, meg hogy mernoki. Ezzel elorebb vagy?
2020. nov. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A pénzkeresés az egyetlen fontos szempont ezek közül,de nem életbevágóan. Olyan szakra gondoltam amivel olyan tudás szerzek amivel később valós igényt lehet kielégíteni tehát lehet vele vállalkozni. Egyébként gazdasági szakon vagyok.
2020. nov. 5. 04:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!