Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kb. mennyi idő megírni 40...

Kb. mennyi idő megírni 40 oldalnyi beadandót?

Figyelt kérdés

2 db 20 oldalas beadandóról van szó. Van bennük interjú, reflexió, filmelemzés, szakirodalmak bemutatása. (Pedagógiai témájúak)


Ha hétköznapokon 3-4 órát tudok vele foglalkozni, hétvégén meg 8-10 órát, akkor kb. mennyi idő alatt lehetek kész? (Nem szeretném összecsapni, ebből fog állni a félévi jegyünk.)


Sajnos eddig a munkám miatt nem volt időm ezzel foglalkozni, és teljesen kétségbe vagyok esve. :(



2020. nov. 11. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem egy 5 oldalas beadandó kb 6-7 órát vett igénybe forráskereséssel, anyaggyűjtéssel majd folyamatos szünet nélküli írással, majd átolvasással.

Ha minden nap szeretnél velük foglalkozni, szerintem úgy kb 1 hetedbe fog telni.

Sok sikert!

2020. nov. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindentől függ. Ha csak ezzel kell foglalkoznod, akkor szerintem 2 hét alatt meg lehet igényesen csinálni.

Én személy szerint mindig úgy számolok, hogy legyen még idő módosítani, átnézni, nem egyszer.

2020. nov. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha ez egy egyetemi beadandó - és az - és ötöst szeretnél, akkor most azonnal állj neki és ne gyakorin kérdezgesd. 40 oldal egy szakdolgozat terjedelme, ezt pedig nem 1-2 hét alatt szokták összecsapni, bár nyilván lehetséges.
2020. nov. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Hétköznap dolgozok, ezért olyankor csak 3-4 órát tudok vele foglalkozni egy nap. Hétvégéken más dolgom nincs. Ha úgy érzem, kevés lesz az idő, akkor még 1-2 órát rá tudok húzni hétköznapokon is, de csak az alvás rovására, amit nem tartok jó ötletnek.


December 12 a határidő, de 19-én lesz egy elég húzós vizsgám, arra is kéne azért készülnöm. Bár december 12-től szabadságon leszek, úgyhogy legrosszabb esetben majd akkor fogok készülni és remélem a legjobbakat.


#3 Most a munkahelyemen vagyok, ahol éppen nincs sok dolgom, de itt nem tudok tanulni. A legtöbb, amit tehetek, az a gyakorin való kérdezgetés. Eddig esélyem se volt elkezdeni, nálunk az augusztus-október a főszezon, rengeteget dolgoztam, hétvégenként egyéb elfoglaltságim voltak (nem pihenés, de jó is lett volna), meg ugye órákon is jelen kellett lennem. Sajnos ez van, ha munka mellett csinálja az ember az egyetemet.

2020. nov. 11. 10:44
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
70 oldalas szakdolgozat 2 nap. Akkor 40 oldal 1 nap.
2020. nov. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez az első félévem az egyetemen, úgyhogy nem szakdolgozatról van szó, hanem 2 db, egyenként 20 oldalas kurzusportfólióról. Elég ijesztő ez így rögtön az elején. :/
2020. nov. 11. 10:47
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Kedves 5-ös nem tudom milyen tojglifestő szakot végzett, de TTK-n nagyon nem ez a helyzet.
2020. nov. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4%
Mérnökinfo. :) 2 nap volt megírni. Mondjuk előtte 6 hónapig a szoftvert készítettem. ;).
2020. nov. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mérnökinfo. :) 2 nap volt megírni. Mondjuk előtte 6 hónapig a szoftvert készítettem. ;)."


Magyarul nem két nap volt :) Én is saját szoftverről írtam a szakdogámat, de attól még volt benne szakirodalmi áttekintés és azt sem 2 nap összeb..szni, ha normálisan akarod csinálni.

Ha csak annyi volt a szakdogád, hogy elmesélted mit és hogyan csinál a programod, akkor azt tényleg meg lehet 2 nap alatt írni, csak nem tudom, hogy ezt miért fogadják el szakdolgozatnak.

2020. nov. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19%
Itt megírásról volt szó. Az 2 nap volt. :). Mondjuk 4 óra alvással 18 órába nyomtam. De összejött. :).
2020. nov. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!