Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kb. mennyi idő megírni 40...

Kb. mennyi idő megírni 40 oldalnyi beadandót?

Figyelt kérdés

2 db 20 oldalas beadandóról van szó. Van bennük interjú, reflexió, filmelemzés, szakirodalmak bemutatása. (Pedagógiai témájúak)


Ha hétköznapokon 3-4 órát tudok vele foglalkozni, hétvégén meg 8-10 órát, akkor kb. mennyi idő alatt lehetek kész? (Nem szeretném összecsapni, ebből fog állni a félévi jegyünk.)


Sajnos eddig a munkám miatt nem volt időm ezzel foglalkozni, és teljesen kétségbe vagyok esve. :(



2020. nov. 11. 10:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
25%

Nem csak az volt, hogy mit csinál.


Szoftvertervezés. UML diagramok..stb. Adatbázisról írni. Nyelvről, keretrendszert. OOP Desing patternről. Fontosabb algoritmusokról. Kriptográfia....stb stb. :)

2020. nov. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kicsit pontosításként: összesen 10+1 szakirodalmat kell keresni, ebből csak 4+1-et kell elolvasni, a maradék 6-ot egyáltalán nem. Utána (részben) a 4+1-el kell dolgozni.


Az interjút még nem készítettem el, de a kérdéseket összeírtam, és szereztem alanyokat (2 fő, csak ennyi kell).


Reflexiót még sose írtam, azt se tudom, hogy álljak majd neki, de ezt egy google-keresés orvosolni fogja.


A filmelemzés nem lesz nehéz, más tárgyból csináltunk már hasonlót. A választható filmek közül többet is láttam már, az egyiket nagyon szeretem.


A bevezetésben az előzetes meglátásainkat, gondolatainkat kell rögzíteni. A befejezés is hasonló lesz.


A két beadandó eleje majdnem megegyezik, mindkettőhöz kell az interjú ugyanazzal a 2 személlyel, ez könnyebbség.

2020. nov. 11. 11:31
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
8, az más. Valóban a megírásról volt szó, bár én pepecseltem azzal is eleget, mire azt mondtam, hogy jó lesz. Diplomamunkámnál is cicomáztam eleget.
2020. nov. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!