Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a BME-s...

Mi a véleményetek a BME-s balhéról?

Figyelt kérdés
Szétverték a kollégiumot stb.

2020. nov. 11. 15:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%
#9 Az, hogy valaki szétver egy kollégiumot, ráadásul MÁS szobáját, cuccait rongálja, ill. töri szét, semmilyen esetben sem elfogadható viselkedés, épeszű, normális ember ilyet nem tesz, még hulla részegen sem!
2020. nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
#11 pontosan. És bár ez egy alapkérdés marad, valahol csak meg kell húzni a határt. A koncentrációs tábor igazgatójának sem adott felmentést, hogy szerette a kismacskákat. És az elmúlt évek haccáréjai szerint hiába jó rendező valaki, ha meg akarja fogni beosztottja csecsét.
2020. nov. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
73%
Ezek a jövő értelmiségijei, az ilyenek miatt nézik le a diplomásokat.
2020. nov. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%

Én BME-s vagyok.

Szerintem is megérdemelt a kirúgás és rendőri nyomozás + bírság.

A nyílvánosság miatt főleg gáz az egyetemnek meg a hallgatóknak. Ráadásul úgy lett lehozva hogy “szétverték a kollégiumot dühükben Orbán bejelentése után”. Szidják a BME-t nem BME-s mérnökhallgatók, nem mérnökök, egyetemre nem járt emberek és fideszesek. Kínos.

Én is azt hallottam, hogy nem a saját szobájukkal és cuccukkal csinálták ezt.

És én még nem fogyasztottam annyi alkoholt vagy bármi mást hogy ilyen alpári pusztításba kezdjek. Annyi itélőképességük nem volt,hogy gondoljanak következményekre? Felnőtt emberekről beszélünk elvileg. Aki nem bírja az meg ne igyon.

2020. nov. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
3%

A slusszpoén csak az, hogy a csávó, aki a falat kalapáccsal verte, tanulmányilag kiemelt (+4-es feletti átlaga volt eddig mindig és nem bukott tárgyakat). Azért megnézném, hogy a károgók közül hányan tudnának bár egy 2-es analízis szigorlatot vagy jelek vizsgát összehozni.


A szakmai kiválóság nem mindig jár példás magaviselettel és jó alkohol tűrő képességgel. Az, hogy ilyen viselkedéssel valaki lehet-e BME-s, az egyetem eldönti. Voltak eddig is botrnányok, de live stream és videós dokumentáció eddig nem társult hozzájuk.

2020. nov. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
88%
Hiaba tesz valaki eredmenyes vizsgakat ha mellette retardalt nem er semmit :)
2020. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

"Azért megnézném, hogy a károgók közül hányan tudnának"

Na, ez a legfélelmetesebb. Hogy egy elvileg civilizált társadalomban valaki úgy gondolja, hogy a tanulmányi eredmény nullázza a falbontást. Én nem vagyok erőszakos ember, mivel már nyolcvan leszek, és nem bírom a baseball batot de kivi lennék, vajon a megállapítást tevő belenyugodna-e, ha szüleit valaki péppé verné, és büntetlenül eltávozhatna a bíróságról, mert be tudta bizonyítani, hogy szépen zongorázik.

Hová süllyedt ez a faj...

2020. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
47%

"a tanulmányi eredmény nullázza a falbontást."

Ilyet nem mondtam. Azt mondtam, hogy a szakmai kiválósággal nem mindig jár példamutató magatartás és az egyetemnek kell döntenie affelől, hogy ilyen emberekhez adja-e a nevét. De csak úgy hallgatólagosan megjegyzem, hogy voltak már ennél különb esetek is, csak ott kevesebb ember csámcsogott az ügyön. Nehogymár az határozza meg a következmények súlyosságát egy elvileg "civilizált" társadalomban, hogy mennyi ember csámcsog rajta. Ha egy ilyen ügy miatt tényleg el kell valakit bocsátani az egyetemről, akkor az összes ehhez hasonló ügynél hasonlóan járjanak el, ha csámcsog rajta 10 millió ember, ha nem, mert voltak ennél különb esetek is, csak azokhoz live stream nem volt.

2020. nov. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
53%
Rettentően szánalmas ez az egész közösségi médiás lincselés, ami időről időre felkap 1-2 esetet (lásd pls. szurikátás eset vagy ez a BME-s kalapácsos ügy) és már-már mágján akarja elégetni az elkövetőket. Máskor meg ennél különb eseteknél semmi következmény nincs, mert az az eset pont nem mutat jól a telex.hu vagy az index.hu címlapján. Megerőszakolt valaki egy nőt? Nem baj! Nem volt a címlapon, kaphat diplomát! Félholtra vert valakit? Nem baj, kaphat diplomát, mert nem volt címlapon. Kalapáccsal verte a falat? Mágján elégetni, kibelezni, kirúgni mert ott volt a címlapon... Szánalmas minden közösségi lincselésben résztvevő idióta, aki a szabályokat, törvényeket túlbirságolva követeli csak azért, mert eljutott hozzá a sztory és csámcsogni akar rajta.
2020. nov. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
78%

Ja mert hogy valami kretén földhöz vert egy szurikátát ami meghal az szerinted tök normális.

Én amúgy nem hallottam nagyon más hasonló esetről az egyetemen. Továbbra sem értem miért kell védeni ezeket a gyökereket. Amúgy meg ha az albérletüket verték volna szét, akkor nem hiszem hogy ekkora balhé lett volna.

2020. nov. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!