Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ma (11.15) tényleg bejelent...

Ma (11.15) tényleg bejelent valamit Orbán Viktor az M1-en az Általános iskolákról?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen láttam,legfőképp Tiktokon de máshol sajnos nemigen találtam erről semmit... Szóval valaki talált esetleg hivatalos cikket vagy ilyesmit? Igazából abban reménykedem,hogy bezárja őket (legalább a felső tagozatot) mert már szörnyű maszkban járni,nem tesizni,nem énekelni,minden szünetben mindent lefertőtleni stb... Ráadásul rengetek a fertőzött is...

2020. nov. 15. 09:48
 1/7 A kérdező kommentje:
*fertőtleníteni *rengeteg bocsi elírtam őket... :D
2020. nov. 15. 09:50
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
meg még másról is. azért nem az általános a fő téma, vannak annál fontosabbak (eüt intézmények látogathatósága pl)
2020. nov. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, semmilyen hivatalos oldalon nincs róla szó. Ilyenekben ne a tiktokról és társaiból tájékozódj :)
2020. nov. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Nem lesz semmi bejelentés, ne is álmodj róla, hogy lóghatsz. Gondolom a digitális oktatásban nem csinálnál semmit. Már az elárulja az észbeli képességeidet, hogy a Tiltókról tájékozódsz.
2020. nov. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Nem volt ilyen. 11:15-kor.


Van egy szerencsétlen kérdező akinek bekattant, hogy Orbán Ausztriát utánozva bezárja majd az ovikat és az általános iskolákat.

Arra nem képes, hogy felfogja a bezárásokat a járványügyi helyzettől függően fogják elrendelni és nem egy másik ország után egy héttel.

Szerintem az a kérdező pszichiátrai eset. Én mindenesetre jókat röhögtem rajt és a hozzászólásain.

2020. nov. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%

"Van egy szerencsétlen kérdező akinek bekattant, hogy Orbán Ausztriát utánozva bezárja majd az ovikat és az általános iskolákat."


Az általánosok be lesznek zárva még a héten, ha bekattant egy kérdező ha nem.

2020. nov. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%

"a járványügyi helyzettől függően fogják elrendelni "


Ha tényleg aszerint rendelnék el, 1 hónapja zárva lenne minden.

dehogy aszerint rendelik el. pánikolás kapkodás ötletelés tűzoltás más országok majmolása zajlik.

2020. nov. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!