Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez a számológép szerintetek...

Ez a számológép szerintetek elég emelt kémia érettségihez? Tud mindent, ami emelt kémia érettségihez (és közép matekhoz) szükséges?

Figyelt kérdés
[link]

2020. nov. 15. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tanulni is kell mellé vagy legalább egy rakat puskát irni.
2020. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanilyennel érettségiztem matekból 5-ösre, de ha van rá 10-15ezer ft-od vegyél jobbat, hiszen ennél sokkal jobbak is megengedettek, amik tudják pl. A másodfokú egyenlet képletet, ami nyilván benne van a függvénytáblában is de sok időt spórolsz ha csak beírod az a b c-t a gép meg kiköpi az eredményt.
2020. nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég emelt kémiára (és matekra), viszont lehet jobban jársz, hogy a jobbat veszel, mivel ha emelt kémiát emlegetsz valószínűleg egyetemen is természettudományos szakra tervezel járni.

Szóval én azt ajánlom, hogy egy min. 400 funkciós, többsoros kijelzősre fektess be egy kis pénzt (persze ha van) (A Truly-nak van jó és gyakran kapható tudományos számológépe), kivéve ha orvosira tervezel menni, ahhoz ez bőven elég.

Sok sikert az érettségihez!

2020. nov. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a casio fx 991 ce x gépet javaslom.
2020. nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
tavalyelőtt amikor még volt kémiám, akkor Btech-ben volt nekem ez a formatervezés. De én is ajánlom a casio fx 991 cex-et, mert abban benne van a periódusos rendszer
2020. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Casio fx 991 ce x nagyon jó! Én is emelt kémia érettségit tervezek, emellett rendszeresen versenyzek kémiából, és mindig ezt a számológépet használom.
2021. jan. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!