Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legégetőbb...

Salilala kérdése:

Mi volt az eddigi legégetőbb online oktatásos bakitok élőben? :D

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

online osztálykirándulás volt, ahol mindenkinek be kellett mutatni egy PPT-t aminek egy városról kellett szólnia. Az egyik fontoskodó fiú Budapestről beszélt, azon belül a parlament SZŐNYEGEIRŐL! Erről másfél órát beszélt. A tanár random kérdezgette az osztály, emiatt mindenkinek muszáj volt figyelnie. A barátnőmet kérdezték, a kérdés az volt hogy szerinte mi volt itt a legérdekesebb. Neki a válasza az volt, hogy: Elnézést tanárnő! Én nem nyilatkozom, mert szerintem már senki sem hallaná, mivel mindenki felkötötte magát unalmában.

A tanár nagyon meglepődött elkezdett védekezni, utána pedig elkezdett őrjöngeni. ;-)

2020. nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó online óra, szerencsére addig nem volt kötelező a kamerát bekapcsolni. Reggel nyolcas kezdés, de most szeretnének egy csoportos képet a zoom-on keresztül. Közben én a hello kittys pizsamámban, kávéval henyélek az ágyban..kamerát azonnal bekapcsolni. Bevágtam magam helyett egy lajhár plüsst, füzettel, tollal a kezében. Kicsit megváltoztam, most viszont jó lesz egynek:D
2020. nov. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Ez komoly? Online kirándulás? :D


Én amúgy szerencsére nem velem megtörtént esetelet tudok. Azok sem kifejezetten cikik, csak viccesek. Pl. sz szintr alap, hogy hogy egyesek elfelejtik kikapcsolni a mikrofont és ebből egyrészt szoktak érdekes (ijjesztő) hanghatások lenni, másrészt valamikor komplett beszélgetéseknek leszünk tanúi és a tanár nem győzi figyelmeztetni hogy kapcsolja ki a mikit.

Rgy másik, amikor a tanár valami borzasztó nagy homályban webkamerázott, úgy, hogy csak a sziluettje volt kivehető, csak a hangjáról tudtuk, hogy ő a mi tanárunk. A poén, hogy az első alkalommal az óra felénél elkezdett panaszkodni, hogy zavarja, hogy nem lát minket, mi meg bezzeg látjuk őt. A csoport széttrolkodta azt az órát messenget csoportban. Egy másik tanár meg mem reagál semmire, azt se érdekli, hogy valaki hallja-e, mondjuk ő is közben majd' elalszik.

2020. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére velem nem történt,de az egyik fiú osztálytársammal igen:D

Első óra,beül a gép elő a barátnője meg fehérneműben elflangált mögött,a legtöbb fiú huhogott,de a tanár ezt nem látta mert éppen prezentált. Mindenki ott nevetett szegény lánynak meg mondta a fiú,hogy basszus öltözzön már fel,mert óràja van:D

2020. nov. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt, aki mögött pucéran sétálgattak (tanárnál is, de az nem a mi óránkon volt), egy-egy káromkodás is előfordult véletlenül és néhány bekapcsolva maradt kamera, mikor az illető valami kínosat csinált
2020. nov. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudományos Diákköri Konferencián adtam elő, mivel nagyon lassú a laptopom, így nem akartam megkockáztatni, hogy lefagy közben, így iPadről osztottam meg a képernyőt, meg ott volt hang, a telefonommal meg szintén becsatlakoztam a konferenciára, ott pedig csak a kamerát kapcsolat be. Mivel a telefonomon nem tudtam teljesen levenni a hangerőt, mivelhogy ez egy beszélgetés, amit nem lehet teljesen lenémítani, így bedugtam egy fülhallgatót, hogy az ne zavarjon és kiraktam az asztalra bekapcsolt kamerával.

Elkezdtem az előadást, teljesen bele voltam lendülve, mikor az iPad gondolt egyet és se kép se hang, eltüntette a hangot, és a többieket sem hallottam. Mondtam-mondtam-mondtam, mikor már hívott a konzulensem is, meg 5000 üzenet jött tőle, hogy nincs hang és már a fél TDK zsűri nekem beszél, de ugye nem hallottam, mert az iPaden nem volt hang, a telefonom a fülhallgatóval meg félre volt dobva. Mint kiderült, kb 3 diát hadartam el úgy, hogy abszolút nem volt hang, csak a képernyőmegosztás...

Végül egy 3. helyet és egy OTDK továbbjutást ért a bénázásom. :D

2020. nov. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!