Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Online oktatásnál, ha nincs...

Online oktatásnál, ha nincs mikrofonom, se kamerám, akkor az online órákra csak be kell lépnem és kész, vagy van valami chat szerűség, ahol illik beköszönni? Vagy hogy működik ez?

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha belépsz már látják, hogy ott vagy, ennyi.
2020. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem feltétlenül muszáj köszönni ilyenkor. Az más kérdés hogy egy mikrofon lehet hogy alapkövetelmény, ha a kamera nem is.
2020. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Tavasz után jókor jut eszedbe
2020. nov. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Mellesleg mobilon is tudjàtok nézni .. hagyjuk már
2020. nov. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Esélyes, hogyha nem jelzed az ottléted, a tanár beír hiányzónak. Tudom, tudom, maga a program kijelzi, hogy kik vannak benne a hívásban, de tapasztalatból: sok tanár nem nézi azt a listát, hogy kik vannak bent, vagy eltudom képzelni, hogy sokan nem is tudják, hogy van ilyen résztvevőlista.. Meg azért illik szólni a tanárnak, hogy ott vagy, csak nincs mikrofonod. Mert egyéb esetben gondolhat arra, hogy beléptél az órára, és otthagytad a géped. Ezért is beírhat hiányzónak akár.
2020. nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az iskola digitális házirendjétől függ. Ha abban megköveteleik a kamerát mikrofonnal akkor kell hogy legyen.

Ha van működőképes mobilod akkor a technikai eszközöd meg is van. A kamera miatt még talán lehet pampogni egyes esetekben, de a mikrofon miatti hisztit már egyáltalán nem tudom megérteni.

2020. nov. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem lógás miatt kérdeztem, csak az illem miatt. Az tuti, hogy látja a tanár, amikor beléptem. Csak nem tudtam, elég-e ennyi, hogy megjelenik a nevem a listán, vagy kell/lehet ott valahol "köszöngetni". :D
2020. nov. 19. 10:46
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy nem iskolás vagyok, hanem felnőttként iratkoztam be egy online tanfolyamra. :)
2020. nov. 21. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!