Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek is jobb lenne ha...

Szerintetek is jobb lenne ha szakdolgozati témavezetőt váltanék?

Figyelt kérdés
Ebben a félevben kellene elkezdenem írni a szakdolgozatot, de a témavezetőm nem igazán segít. Október közepén online ledarálta az általános dolgokat minden emberének aki nála van, és azóta kb. ennyi. Még az utolsó óránkon a suliban kértem segítséget, azt mondta tart levelezős órát a témával kapcsolatban a hétvégén, az sokat segítene nekem, írjak rá előtte és küldi a linket. Ebből az lett hogy írtam neki, majd visszaírt hogy rossz időpontot mondott, mert jövőhéten lesz. Ugyan így írtam neki, arra már vissza sem írt, nem küldte a linket. Múlt héten írtam egy hosszú emailt az ötleteimmel hogy mit hogyan gondoltam. Erre írta hogy jó lenne szerdán 4-kor, azaz ma beszélni, előtte küldi a linket. Azóta is küldi... Már teljesen ki vagyok akadva. Április közepére kész kéne lennie legkésőbb a szakdolgozatomnak, és még neki sincs kezdve, mert folyton csak hiteget hogy segít, aztán mindig elfelejti. Egyébként kedvelem, és órát is tart most nekünk, és nagyon kellemetlenül ézem emiatt most magam. Hátráltat abban hogy haladjak. Szakirodalmat se adott, mutatott két helyet ahol lehet keresni magunknak, meg azt mondta menjünk könyvtárba. Köszi...

2020. nov. 25. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az első konzulensem ilyen volt amilyennek lefestetted a tiédet, a második nem mondott egy szót sem, nem javított egy szót sem.

Szerintem közel hasonlóak mindenhol.

Szerintem írj neki udvariasan emlékeztetőt ha lassan reagál és kezdd el a szakdolgozatodat mert úgy elröppen az idő, hogy csak na.

Online is el lehet érni egy csomó - mondjuk inkább idegennyelvű - szakirodalmat, ebben a kategóriában le is írtak néhány helyet, hogy érdemes kutatgatni.

2020. nov. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!