Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan javíthatnék ezeken az...

Hogyan javíthatnék ezeken az érettségi eredményeken?

Figyelt kérdés

Májusban fogok érettségizni, ezért múlt héten irattak velünk a tanárok egy próba érettségit.

Az eredményekkel nem vagyok túlságosan megelegedve, 4-es (60%) körüliek lettek, jobbra számítottam, mivel szeptember óta, nem olyan intenzíven, de készülök rá.

Egy középfokú nyelvvizsgám már van, illetve angolból fogok emelt szinten érettségizni.

Az a problémám hogy egyik tárgyból sem vagyok kiemelkedő, hasonlóan teljesítek mindenből, és nagyon kilátástalannak látom a tananyagot.

Bár egész gimi alatt tanultam az éppen esedékes témazárókra, így 5-ös lettem mindig mindenből, a valós tudásomat ez nem tükrözi, nagyon gyorsan elfelejtem a megtanultakat és azt sem tudom hol kezdjem el, hogyan tanuljak meg ekkora mennyiséget ( pl egy töri esetében).

Az egyetemhez 340 pont kéne, mindenki azt mondja hogy sima ügy, de én nem így érzem, sőt..

Valakinek van valamilyen jó tanácsa, hogyan tudnék hatékonyan tanulni?fel lehet ezeket a jegyeket még tornázni fél év alatt?


2020. dec. 1. 12:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!