Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért vezették be ismét a...

Miért vezették be ismét a mindenre alkalmatlan távoktatást?

Figyelt kérdés

2020. dec. 11. 19:36
A kérdező szavazást indított:
Az osztrákokat másolták
A PDSZ hisztizése miatt
Más, leírom
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Lusta és buta tanulónál az offline oktatás is alkalmatlan.
2020. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Azért, hogy legyen mit kérdezned.
2020. dec. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Azért, hogy megvédjék a tanárokat, a diákokat és a diákok családjait. Aminek személy szerint nagyon örülök, tekintve hogy édesanyám tanár, és veszélyeztetett. Nem igazán bonyolult. Az online oktatást is lehet normálisan, színvonalasan csinálni. Ha akár tanárok, akár diákok erre nem hajlandóak akkor ott normál oktatásnál is vannak bajok.
2020. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

#3

Ezen jót nevettem.

Olyan felületeket használunk amik sorra omlanak összefele, nem tudják kiszolgálni az igényeket. Az egyéb technikai problémák meg megint adottak. Volt olyan órám mikor a tanár veszettül magyarázott, mi meg hiába írkáltuk neki, hogy még az előző képet látjuk és nem látjuk amit ő magyaráz.

Volt olyan tanárom is, hogy ha beszélt akkor hang nem volt, ha mutogatott akkor meg kép nem volt.

Az óráim hetven százalékát legszívesebben feliratoztatnám, mert motyog a tanár, rossz a mikrofonja és egy szavát nem lehet érteni.

Persze mikor számonkérésre kerül a sor akkor pedig irreálisak az elvárások.

Működhetne rendesen ez az online oktatás is, de nem ilyen technikai készültséggel, meg nem ilyen hozzáállással.


(Csendben megjegyezném azért, hogy nem középsulis vagyok már)

2020. dec. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
17%

A távoktatás azért nem szuperál mert 1 évvel ezelőtt a kormány még ördögtől valónak tekintette a home office-t és a digitális eszközök bevonását az oktatásba. Ezen felül nyáron semmilyen előkészület nem történt az esetleges átállásra.

Alapvetően jó koncepció a távoktatás, de nem lehet egyik napról a másikra.

Én meg személy szerint élvezem, pedig 5-ös tanuló vagyok és végzős gimis.

2020. dec. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!