Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akarjátok, hogy maradjon a...

Akarjátok, hogy maradjon a távoktatás?

Figyelt kérdés
Januártól....

2020. dec. 16. 15:36
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
42 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Januártól akár akarod akár nem az lesz. Tavasz végén talán lehet már kérdés.
2020. dec. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Ha marad a jelenlegi vírus helyzet akkor szerintem jobb lenne ha távoktatás lenne.

Abból a szempontból “örülnék” mert biztonságosabb, mégha nem a legjobbak az órák és nehezebbek a vizsgák, zh-k.

Borzasztóan hiányoznak a barátaim az egyetemről (távol élünk egymástól) és nekem eléggé személytelen ez az online oktatás. Valahogy produktívabb is vagyok órán mikor rendes oktatás van illetve élvezhetőbb.

Szívem szerint én speciel szívesebben bejárnék de hazahozni se szeretnék semmit az idősebb szüleimnek.

És nem volt a legjobb 150 emberrel egy előadóban ülni ahova épp hogy befértünk.

2020. dec. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Sőt azon gondolkozom, hogy inkább passziválom a következő félévemet, ha megint távoktatás lesz. Utálom az egészet. Egy kicseszett szobában ülve kell bámulni nap mint nap a képernyőt, mint valami zombi. Annyi teljesen felesleges beadandót kell írni, hogy már szinte letörik a karom. Mindeközben pedig megtartják a kritikán aluli minőségű órákat, amikből a világon semmit nem tanulsz és borzalmas a minősége (technikai problémák technikai problémák hátán). Hazaküldtek a kollégiumból (otthon pedig nem mindenkinek biztosítottak a megfelelő körülmények a tanuláshoz, vagy sokan elveszítették a munkájukat miatta). Nincsen könyvtár, csomó anyaghoz nem férsz hozzá (ami pl. szakdoglozathoz nem lenne hátrány...). Én egyébként depressziós is lettem ez alatt az idő alatt, pszichológushoz és pszichiáterhez kell járnom, mikor soha korábban nem volt ilyen problémám. Úgyhogy én nem szeretném, ha távoktatás lenne. Egyáltalán nem is érzem hatékonynak vagy fontosnak a vírus elleni védekezés szempontjából is. Ha nem az egyetemista viszi haza és terjeszti a vírust, akkor majd a szülők széthurcolják a bevásárlóközpontokban, tömegközlekedési eszközökön, munkahelyen stb...
2020. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!