Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a felvételin duplázni...

Ha a felvételin duplázni szeretnék, akkor a kötelező érettségi tantárgyakból tényleg csak átmenni próbáljak, vagy számít valahol hogy milyen jegyet kapok rájuk?

Figyelt kérdés

2020. dec. 26. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Ne azon agyalj, hogy hogy bújj ki a tanulás alól.

Teljes gőzzel készülj, hogy hozd ki a maximumot magadból.

Nem tudhatod, hogy felvesznek-e oda, ahova most készülsz.

Nem tudhatod, hogy a többi érettségi tárgy jó eredményére

szükséged lesz -e.

A tudás, műveltség meg a tied marad.

2020. dec. 26. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz értékelhetően duplázni szerintem. Főleg egy olyan embernek, akiknek a korábbi ismeretei gyérek és az utolsó évben kezd tanulni


Én végig 4-5 voltam, értelemszerűen érettségi előtt már inkább csak ismétlésből tanultam, azt viszont jól megtoltam. Pont ugyanannyi pontom lett, mint ami az átlagomból is kijött.

2020. dec. 26. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk szóltak a suliban régen, hogy más tárgyakra is készüljünk, mert gyakrabban előfordul, hogy valakinek mégsem tetszik a választott útja, vagy el kell költöznie, vagy megbetegszik, stb... és az eddig nem fontos tárgyak jó eredményei segítenének ki a gondból, lehet új életet kezdeni, különben meg be vagy zárva a saját magad által vájt szakadékba.
2020. dec. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem te döntöd el hogy duplázol vagy nem hanem a felvi a legjobbat választja ki neked. Adj bele mindent mert magadtól dobsz el egy lehetőséget, nem tudhatod hogy hogy sikerülnek azok a tárgyak amiből duplázni akarsz. Lehet úgy nem vesznek fel, de ha mindent számolnak igen. Bármi közbe jöhet ne dobj el magadtól egy lehetőséget azzal hogy kibújsz a tanulás alól.
2020. dec. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!