Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol találok egy olyan hiteles...

Hol találok egy olyan hiteles listát ami le irja milyen szakra milyen emelt érettségit fogadnak el? Pl építészmérnökire jo az emelt töri érettségi ?

Figyelt kérdés
Tudom mérnökire a matek emelt lenne a legjobb. Mielött bárki nekem áll ,járok matek tanárhoz . Csak érettsegire nem mennék még egyszer mert már nem iskolába járok.és 40.000ft lenne egy emelt.

2020. dec. 27. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Felvi.hu fenn van minden, ami kell. Ki kell keresni a sulikat, amikben az a szak van, megnézni a feltételeit.
2020. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

[link]

Bármi más szaknál: beírod google-be, hogy pl:vegyészmérnök felvételi követelmények és kiadja így mint ahogy fent látod. Ezek alapján az emelt törit nem tudod felhasználni Matekból és fizikából/építészeti és építési ismeretekből kell érettségit tenned.

2020. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

2-es, ez egy 2013-as lista. Azota változott, tudtommal jo az emelt töri, legalábbis tavaly jo volt.

Kérdező, 1-2 napon belül minden fent lesz a felvi.hu-n, az a hiteles forrás.

2020. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Itt van a 2. oldalon, ez 2020. oktoberi. Jo az emelt töri


[link]

2020. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat a téves infóért, nem rossz szándékból írtam.
2020. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó tanácsként írom ezt: mérnökként annyival jobb választások vannak mint az építőipar. Legutolsó esetben választanám csak újra ezt az iparágat.
2020. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!