Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan keressem meg az oldal...

Hogyan keressem meg az oldal konzoljában azt a szavat, amit a helyes válasz?

Figyelt kérdés
Németből felhagytak egy oldalt feladatokkal, (az oldalon feladatok vannak) és az egyik feladatnál elakadtam. Alapból van egy szöveg ahol vannak ikyen kihagyások és oda ige jön. A 10-ből 9et kitalàltam de nagyon nehéz. Vagy 2 órája próbálom. Ami fontos, hogy amúgy is érdekel, hogy ez lehetséges-e ha igen milyen módon, hogy a consolban vagy körülötte valahol megkapjam azt a szót? Megkaptam a helyt ahol jön de a négyzetről(amibe írni kène a választ) arra vannak parancsok. Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni? Kívábcsi vagyok.

2021. jan. 7. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább írtad volna be a mondatot.
2021. jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Húúú haver de okos vagy. Nem az a lényeg, hogy mire kerestem, hanem hogy a még nem megtalált szó helyett azt írja <input type="text" name="ret[27]" size="10" class="flat"> míg a már megtaláltnál írja a szót. És a kérdés azokhoz szól akik annyival okosabak nálad, hogy nem erre a butaságra mutatnak rá hanem inkább elmagyarázzák, hogy lehet-e felkutatni a console-ba avagy más menüpontokban ezt a bizonyos rejtett szavat vagy nem és ha nem miért ha igen akkor is miért?
2021. jan. 7. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!