Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyet csinálhatnak? Mitévő...

Ilyet csinálhatnak? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Kitalálta néhány tanárom, hogy menjen be az osztály az iskolába a tantárgyukból, mely kötelező! Van olyan tanár, aki tanítana van olyan tanár, aki feleltetne, dolgozatot íratna. Azt nem értem, hogy ezt miért kell csinálni? Eddig is megoldották. Most kb. úgy néz ki a jövő hetem, hogy majdnem minden nap be kell mennem az iskolába 10:00-ra és 14:00-ig kell ott lennem, de ahozz, hogy beérjek utaznom kell vonattal, busszal. És ez még nem minden, hiszen némelyik tantárgyból online kapom a feladatot, ami azt jelenti, hogy hazaérek és akkor még kezdjek Online tanulni. Ennél még az is jobb lenne, ha inkább rendesen lenne iskola. De ha már a kormány úgy döntött, hogy meghosszabítsa a digitális oktatást, akkor beláthatnák a tanáraim, hogy nem lenne jó be menni, mert simán elkaphatom a vírust a vonaton, a buszon, az osztálytársaimtól, tanáramitól. Szerintem ennek nincs értelme, hogy félig, így félig úgy tanulok. Mit lehetne az ellen tenni, hogy belássák a tanáraim, hogy digitális oktatás van, melynek az a lényege, hogy ne járkáljon a tanuló az iskolába és terjessze a vírust?

2021. jan. 8. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

ezt nem tehetik meg (törvényileg).

lehet, hogy ezt szeretnék, emrt nekik kényelmesebb, de az iskola vezetőssége sem fogja nekik engedélyezni ha a kormány azt mondja hogy maradnia kell a digitális oktatásnak.

semmit nem kell csinálnod, várj a következő hétre amikor mondják, hogy amúgy ugyanúgy online oktatás van mint eddig. ne görcsölj.

2021. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első!

De, megtehetik, hogy behívják. Olvasd el a rendeletet teljes egészében!

2021. jan. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is pont azt mondta pár hete az osztályfőnök, hogy megtehetik. Nekünk annyi a szerencsénk, hogy nálunk nem teszik meg xd
2021. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%

Ilyen az élet. Én is bejárok a munkahelyemre, mert nem támogatják a home-office-t. Most mondjak fel, mert be kell mennem, meg elkaphatom a vírust?


Illetve esténként nekem is online school van. Eddig nem haltam bele.

2021. jan. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!