Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a teendő ebben az esetben?

Mi a teendő ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok. Online vizsgán technikai okokból nem tudtam részt venni. A tanár azt mondta, hogy nem jár jegy ilyenkor, hanem adott egy másik időpontot, hogy akkor írjam meg a vizsgát, de nem kell bejelentkezzek, hanem az akkor elért eredményemet beírja majd a mai vizsganapra. Nekem viszont ugyanabban az időpontban egy másik tárgyból van vizsgám, és abból nem tudok más időpontot felvenni, mert mindenhol betelt a létszám.

Az a baj, abból a tárgyból, amiből ma vizsgáztam volna, más időpont nincs, csak kínaiaknak, és az is betelt létszámmal.


2021. jan. 12. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Írni kell a tanárnak,
2021. jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!