Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Úgy érzem a távoktatást...

Úgy érzem a távoktatást tönkreteszi a legszebb éveimet, hogy lendüljek ezen túl?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem egyedi eset, tudom hogy nem vagyok ezzel egyedül, de nagyon nehezen fogadom el.


Már harmadéves vagyok és imádok, mindig is imádtam egyetemre járni. Már attól jobb kedvem volt, ha be kellett mennem órára anno, a kampuszra, stb. Csomó ember, jó hangulat, jó légkör. Programok, szabadság, egyebek.


Szóval mindig is baromi szerencsésnek éreztem magam, most meg sokszor a sírás kerülget, hogy a legszebb éveim ezzel mennek el.

Nem tudok ellene mit tenni, nem tudok rajta változtatni. Utálom az egészet.


Ti hogy fogadjátok el? Én van hogy ezen szorongok naphosszat, pedig sose voltam ez a típus..

Tanács, tipp, valami?


Kérlek olyanok ne írjanak akik azt írják hogy szeretik online, oké jó nektek, de ez nem segít



2021. jan. 20. 10:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Másodéves vagyok. Az első félévem még teljesen normális volt. Annyit hallottam, hogy ezek lesznek a legszebb éveim, és tényleg így is éreztem, mert valamilyen szinten elszakadtam otthonról, de mégsem. A felnőtt élet küszöbére kerültem.

Volt előadás amit kihagytam, de ha bementem valamelyik egyetemi épületbe órára, elfogott egy érzés, ami motivált. Második félévben jött az első hazaküldés, amit először fel se fogtam. Aztán ahogy telt az idő, rádöbbentem, hogy max szeptemberben térek vissza. Aztán visszamehettünk, majd november közepétől megint távoktatás.

Elfogyott a motivációm. Nem érzem magam tényleg egyetemistának. Nem éltem nagy szociális életet, de arra a kicsire szükségem lenne. Ehelyett itthon vizsgázgatok, aggódok, hogy mint tudom megoldani hogy ne zavarjon senki, vagy egy vizsgán egy egy kérdésre mennyi időt szánnak. Mert ahogy szednek le az időből, hogy ne puskázz, úgy elveszik a gondolkodási időt is.


Nem tudom meddig lesz távoktatás, mikor lehet visszamenni, de hiányzik az, amit az első félévben megtapasztalhattam.

2021. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!