Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen munkát válasszak, ha...

Milyen munkát válasszak, ha semmiben sem vagyok jó?

Figyelt kérdés

Eddig 4 munkahelyem volt, abból 1 volt amit szerettem is csinálni. Az sem konkrét munka volt, inkább ilyen "mindenes" (vásárlókkal beszélgetni interneten, csomagot összeállítani, feladni, rögzíteni stb.) Szerettem, mert jól ment. Az irodai munkákhoz sajnos buta vagyok, fizikailag viszont a 45 kilómmal sokra nem megyek.

25 éves vagyok és teljesen tanácstalan. Érettségim, szakmám van, jogsit csinálom, szeretek dolgozni, csak nincs olyan munka ami menne is vagy ami legalább érdekel. :( Egyedül amire azt tudom mondani, hogy érdekel, azok az állatok. Szeretek segíteni, fontos nekem. Van ötletetek?



2021. jan. 20. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
állatorvosi asszisztensnek tanulni?
2021. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Gyorsétterem. Az nem olyan, hogy 30 kilót kell emelgetni, de nem is szellemi. Csak szendvicseket kell csinálni megállás nélkül.
2021. jan. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Legyél influencer.
2021. jan. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%

Biztosan jó vagy valamiben, ne add fel a keresést🙂


Pedagógiai asszisztens, Állatorvosi asszisztens, állatgondozó, ápolónő?


Amúgy milyen szakmád van?

2021. jan. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!