Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Vettetek már...

Egyetemisták! Vettetek már fel vizsgát utolsó időpontra?

Figyelt kérdés
Úgy jöttek össze a dolgok, hogy már csak az utolsó időpontra tudtatok menni. Meglett vagy csúsztatok?

2021. jan. 20. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

Nem azért lett meg egy vizsgám mert volt még lehetőség, hanem mert tanultam rá.

Ha tnaultam átmentem, akár első, akár utolsó alkalom volt.

2021. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
ÖRÜLJ, ha meg lesz.
2021. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Utolsó időpontra, nem csak akkor lehet menni, ha már legalább egyszer voltál (és mondjuk megbuktál), vagy most nem az UV-ra gondolsz?
2021. jan. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 őszintén nem vagyok még teljesen tisztában a dolgokkal, mert elsőéves lettem. Az UV mit takar pontosan?
2021. jan. 20. 18:57
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha a vizsgát /amely nem javító vagy ismétlő javító vizsga/ az utolsó lehetséges időpontra veszed fel és megbuksz, további vizsgalehetőséget nem kell az egyetemnek felajánlani.

Az utolsó időpont a vizsgáknál sok esetben csak javítóvizsgázóknak van fenntartva, de ezt a vizsgajelentkezésnél jelölik.

2021. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Utóvizsga, a legutolsó hét a vizsgaidőszakban. Viszont nálunk oda csak akkor lehet jelenkezni, ha a rendes vizsgaidőszakban voltál már legalább egyszer. (Lehet rosszul fogalmaztam meg, mert az UV hét is a vizsgaidőszakban van, pontosabban, annak a legutolsó hete).
2021. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pl. nincs ilyen, hogy UV. Meghirdetik a vizsga alkalmakat (minimum hármat) és arra mész, amelyikre akarsz.

Én már többször is voltam az utolsó alkalmon, mert úgy jött ki pl. csak az az egy időpont volt jó vagy pedig megbuktam a korábbi vizsgán és utána már csak egy volt. Nekem az összes sikerült, sőt egy kivételével mind ötös lett (a másik is négyes). Sokat tanultam, mert tudtam több lehetőség már nem lesz. Alapvetően próbálom úgy alakítani a dolgokat, hogy ne az utolsóra menjek csak sajnos nem mindig sikerül :(

2021. jan. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Én nem vettem fel magamtól utolsó alkalomra eddig. Mostani félévben volt csak olyan, hogy a tanár kérte, hogy aki a 2. alkalommal akart menni, halasszuk el a 3. alkalomra, de akinek nem ment, fél héttel később javíthatott.


Nálunk a következő félév 1.hetében volt tavaly az UV.

(Tapasztalat... Szivatós tárgy, 3. alkalommal voltam. De ez most nehogy megijesszen, kedves kérdező, mert nálunk ez volt az egyik szórótantárgy (amivel ,,kiszórják,, a népet, aki nem akarja igazán a tanulmányokat, de nem sokan mentek el).)

2021. jan. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl most úgy jött ki,hogy az utolsó alkalomra megyek először. Így jött ki jól, hogy ne ütközzön másik vizsgával és legyen legalább 1 nap szünet két vizsga között. Nem aggódom.
2021. jan. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 milyen szakon tanulsz? Felkészülten fogsz elmenni?
2021. jan. 21. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!