Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 10. osztályban vagyok, és 2...

10. osztályban vagyok, és 2 db tantárgyból meg fogok bukni. Nehezek a tantárgyak, semmi extra. Lesz ennek komoly következménye?

Figyelt kérdés
Szüleim szerint állítólag évet kell ismételni féléves bukás esetén (néha mindent túlreagálnak, sokat ordibálnak ha sulival kapcsolatban történik valami velem), de más helyeken olvastam hogy nem fog annyira történni semmi. Főleg hogy online oktatás van, nagyobb az esélye hogy elveszik a gépem meg a telefonom.

2021. jan. 21. 10:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Év végén lehet probléma, osztály ismétlés.
2021. jan. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És akkor félévvel mi lesz? Mire lehet számítani?
2021. jan. 21. 10:36
 3/17 anonim ***** válasza:
36%

Egyetemről majd ne is álmodj. 10.-ben megbukni....nem hiszem hogy nem szégyelled.

Teljesen jogos ha elveszik a géped és a telefonod. Én vissza sem adnám majd csak ha elvégezted a sulit.

Amúgy nem év végi bukás esetén van az évismétlés? Úgyhogy nyugi, lazulj és újra kezdheted a 10.-et Szeptemberben.

2021. jan. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem lesz a félévvel. Marad így. Aztán ha év végéig nem javítod ki akkor bukás.
2021. jan. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#3

Én egy szóval sem mondtam hogy nem szégyenlem magam. Én csak azt szeretném tudni hogy mivel jár, ha ez megtörténne. Nem értem miért kritizálsz, ha csak a kérdésemre szeretném megkapni a választ.

2021. jan. 21. 11:00
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
3as vagyok. Oké, rendben. Akkor tanulj és év végén nem lesz semmi gond. Innen még megváltoztatható a helyzet! Hajrá!
2021. jan. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Félévi bukás esetén nem lesz semmi, ne aggódj. :)


#3: Nekem a gimiben volt olyan osztálytársam, aki 9-ben megbukott 2 tárgyból év végén, aki most már a Corvinusra készül... :)

De volt olyan is, aki 8.-ban bukott meg biológiából, és most már az ELTE-TTK matek-fizika szakán tanul... :-)

2021. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi, ez még menthető :)

Én 10.ben év végén buktam angolból, pótvizsgát letettem, most meg SZTE-n vagyok a szakomon a második legjobb tanuló.

2021. jan. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg semmi extra 2 tárgyból bukni, csak így tovább!
2021. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A félévi az csak egy értesítő, hogy miképp állsz jelenleg. Ebből még lehet javítani.

Év végén úgy van hogy 3 tantárgyból való bukásig pótvizsgázhatsz, ha annál több akkor automatikusan bukás! :(

2021. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!