Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egy külföldi ember szeretne...

Ha egy külföldi ember szeretne Magyarországra jönni tanítani angolt, úgy, hogy nem tud magyarul, akkor milyen papírokra lenne szüksége, hogy el tudja kezdeni, és milyen lehetőségei lehetnének elkezdeni a karrierjét?

Figyelt kérdés

2021. jan. 24. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmilyen..

Mar bocs de hogy tanitanal angoloknak magyart, ugy, hogy nem tudsz angolul?

Nekem unokatestverem kulfoldieknek tanít magyart, fokent angoloknak, azt hiszem B1esnel magasabb szintu nyelvvizsga kell hozza. O lakott is kint Angliaban egyebkent. Meg persze kell a tanar diploma. Nem tudom mi mas kellhet, en csak ezekrol tudok.

2021. jan. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ahogy tudom van TOEFL es vizsgája és képzettsége hogy gyerekeket 3 éves kortól is taníthasson
2021. jan. 24. 18:07
 3/8 A kérdező kommentje:

Mármint angolból van neki :D

Bocsánat, most esett le, hogy arról beszéltél, hogy magyarul is kellene tudnia...

2021. jan. 24. 18:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Anyanyelvi tanárként csak akkor megy bármire is, ha már középhaladó csoportot kap. Ahhoz, hogy nulláról taníts valakit, el kell tudnod magyarázni a nyelvtant egy olyan nyelven, amit megért.
2021. jan. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez szep es jo, de nem tudsz magyarokat angolul tanitani ha semmit nem tudsz magyarul. Erted... Addig oke hogy ha tudnak angolul, de ha lenne bármi kerdesuk ott lefagyna az egesz tanitas mert hiaba magyarazna a tanar.
2021. jan. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4, 5: Cseh-módszerrel taníthat, az elején beveti az Activityt (mutogatás, rajz). Ehhez fejlett nonverbális kommunikációra van szükség. Meg arra, hogy a tanítványai is értsék ezt a kommunikációt.

[link]

[link]

2021. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen 6-os, ő is valami ilyesmit említett, hogy hasonló módszerekkel tudná a kisgyerekeket tanítani, és van is róla papírja, hogy ért hozzá, és foglalkozhat is ilyennel. Viszont azt nem tudja, hogy hol tudná elkezdeni a karrierjét itt Magyarországon. Esetleg valami ötleted lenne ezzel kapcsolatban?
2021. jan. 25. 22:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem vezetek nyelviskolát, talán tőlük kellene megkérdezni.

A kisgyerekek nem rossz ötlet, mert ők még másként, interaktívan tanulnak. Esetleg óvodákat kell megkérdezni.

2021. jan. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!