Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van egy külföldi és egy...

Van egy külföldi és egy magyar tanulmányi lehetőségem. Nem tudok dönteni. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Évek óta azért tanulok hogy bejussak a BME egyik szakára. Kiskorom óta ezt a munkát szeretném.(Idén érettségizem) Viszont most jött egy lehetőség hogy kimehetek külföldre (végleg, rokonok által), egy olyan országba amibe szintúgy szerelmes vagyok régóta. Imádom a kultúráját, az embereket mindent. A probléma az, hogy ott csak egy másik szakra mehetnék, nem arra ami eredetileg a célom volt. Az a szak is érdekel, de azért nem annyira mint amit itthon szeretnék. Teljesen elbizonytalanodtam most már mindenben. Ti mit tennétek? Mennétek vagy maradnátok? Már fél éve ezen gondolkozom, de nem tudom elhatározni magam egyik mellett sem. 18/L

2013. nov. 17. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
KÜLFÖLD!!!! KÜLFÖLD!!!!! ODA KELL MENNI! KÜLFÖLD, KÜLFÖLD, KÜLFÖLD!!!!!! Amúgy melyik országba mész ki?
2013. nov. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Usa:)
2013. nov. 17. 18:27
 3/9 anonim ***** válasza:
első vagyok! Szintén KÜLFÖLD!!!! KÜLFÖLD! Sok sikert! ;) Drukkolok! ;)
2013. nov. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mi tart még vissza??:PPP

ne szalaszd el ezt a lehetőséget.irány külföldre!

gondolj csak arra,hogyha Mo-n lediplomázol,hiába érdekel a szakmád,mennyi lehetőséged lesz elhelyezkedni benne?(semmi).

2013. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
csak tartok tőle, mert ott nincsenek ismerőseim, barátaim, csak a szüleim lesznek velem..
2013. nov. 17. 18:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nézőpont kérdése. Én Disznóföldére akkor sem költöznék, ha fizetnének érte.
2013. nov. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
usa :) szerintem nem bánod meg
2013. nov. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kulfold :) en biztos kimennek!
2013. nov. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj külföldre! Az Usa alapjáraton király, rengeteg lehetőség, angol nyelv. Minden, ott minden van. Ha nekem lenne egy ilyen lehetőségem, már a repülőn ülnék! Hajrá:-))))))))
2013. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!