Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pszichológia könyvek egyetem...

Pszichológia könyvek egyetem előtt? (általánosságban bármilyen)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jobb esetben pszichológia szakon kezdhetek tanulni szeptembertől,(kérlek ne menjünk bele, hogy 10 év tanulás stb tisztában vagyok vele) nagyon érdekel az egész, olvasgattam már a neten dolgokat, de gondoltam beszerzek pár könyvet ami segíthet később vagy ad egy képet az egészről.

Mik azok amiket érdemes elolvasni, hasznos információk vannak benne? Ilyen alap dologok is jöhetnek, bármi. (azért nagyon profi könyvekkel várnék, hogy pontosan mit is kérnek majd a tanárok)

Előre is nagyon köszönöm!



2021. jan. 26. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez egy nagyon szuper könyv, és a végén még több könyvet ajánl. Nálunk a városi könyvtárban is bent van, esetleg nálatok is lehet.

2021. jan. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

bookline.hu/sortlist/sortlist.action?id=23546&page=1&gclid=EAIaIQobChMI86vqsLu57gIVCNKyCh3dqAFCEAAYAyAAEgKYTfD_BwE

Volt pszichológiám fél évig és nekünk ezeket a könyveket mondta a tanár, ezekből is épültek fel az órák valamelyest. Rettenet tömör helyenként, de közben meg nagyon jó nyelvezete van és mindent felölel, történeteket is mesél és minden fejezete remekül van felépítve. Nem tudom mennyire sorolható a nagyon profik közé, valószínűleg eléggé, de gondoltam megírom, mert nagyon hasznos volt és sokat tanultam belőlük. Anya is elolvasta őket, mert érdekli az ilyen, van is még rakat másmilyen pszichó könyv itthon, és azt mondta, hogy eddig messze ez volt a kedvence.

2021. jan. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!