Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi jelentkezéshez...

Érettségi jelentkezéshez szükséges jelentkezési lapot elérhetővé tették már?

Figyelt kérdés
Oktatás.hu csak annyit találtam, hogy január második felétől válik elérhetővé, illetve majd a főoldalon lesz majd elérhető. Tud esetleg róla valaki valamit? Köszönöm

#érettségi #érettségi jelentkezés lap
2021. jan. 27. 10:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én is csak a tájékoztatót találom még.
2021. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi, már kezdtem azt hinni én nem találom meg, mivel mindjárt vége a hónapnak.
2021. jan. 27. 10:25
 3/22 anonim ***** válasza:
Hát nem sietik el az biztos. Már pár éve is jelentkeztem érettségire így egy másik tárgyból, tisztán emlékszem, hogy az még decemberben volt. Nem tudom miért húzódik most ez így el, arra tudok gondolni hogy a minimálbér miatt
2021. jan. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Fent van a jelentkezési lap.

[link]

2021. jan. 28. 12:57
 5/22 anonim ***** válasza:
Hol kuldod be a lapot? Kormányhivatal vagy e papír formátumban?
2021. jan. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Aki papíron adja be, melyik ügytípust/témacsoportot választjátok? Nem tudom eldönteni hogy ez hova tartozik, nem értem miért nincs 'érettségi jelentkezés'
2021. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
“Bejelentkezés után a megjelenő űrlapon adja meg a képernyőn kért következő adatokat: legördülő menükből a témacsoportnál a Kormányhivatali ügyek témacsoportot az ügytípusnál a közoktatási feladatok ügytípust, valamint címzettként a jelentkezési lapon feltüntetett megyei (fővárosi) kormányhivatalt (a járási hivatalok ebben az ügytípusban nem rendelkeznek hatáskörrel) kell kiválasztani.”
2021. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
köszönöm t-es! Közben meg is találtam a tájékoztatóban :)
2021. febr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Én is e papíron adom be, most intézném.

Az utalásról tényleg kell külön bizonylat? Szerinted elég netbankbol letöltött vagy hivatalos kell bankból? Am elég nevetséges.... az azonnali átutalás világában.

7-es vagyok

2021. febr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt nem tudom, nekem ingyenes a vizsga mert tavaly is voltam. Viszont akkor nem fogadták el a netbankosat, kellett kérnem a bankból igazolást :/
2021. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!