Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinyitnak az...

Szerintetek kinyitnak az iskolák most majd februárban?

Figyelt kérdés
Indokoljátok is meg hogy szerintetek miért nem nyitnának ki vagy miért nem nyitnának ki.

2021. jan. 27. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ehhez figyelni kell a statisztikákat és jelenleg leszállóban van a napi új fertőzöttek száma de még nincs elég alacsonyan. Másrészt még nincs túl sok ember beoltva és nem is magas a hajlandóság valamivel rá kell venni az embereket úgyhogy szerintem még 1 hónapot adnak neki minimum.
2021. jan. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, többször is kihangsúlyozták hogy nem szabad enyhiteni stb... es a vegzosok visszaengedeswn gondolkodtak egyenlore. 9.-11. Evfolyam majdnem 100% hogy nem megy vissza hetfon
2021. jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Az elmúlt napokban néztem a napi fertőzöttek számát, ami valóban kevesebb, mint régebben, de arányosan a mintavételek száma is kevesebb. Talán még mindig olyan 10% körül járunk, bár a mai adatokat bevallom, még nem néztem.
2021. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem se nyitnak ki.

Mondták, hogy amíg bizonyos % nem lesz beoltva addig nem lesz enyhítés. Mert van olyan ország ahol enyhítettek és sokat romlott a helyzet.

2021. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!