Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológia alapszakon mennyire...

Biológia alapszakon mennyire kellenek ezek a tárgyak?

Figyelt kérdés

Biosz alapszakon mennyire kell tudni a matekot, kémiát, fizikát? Van értelme úgy menni egy biosz szakra, hogy ezek nehezen mennek?

Maga a biosz (növénytan, állattan, emberi biológia) menne szerintem, de matek/fizika/kémia már nem biztos.



2021. jan. 30. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos igen lesznek ilyen alapozó tárgyaid de magához a biológiához igazából csak a kémia kell.


Külföldön ugyanezen szakon nincsenek ilyen alapozó tárgyak és a biológiát sem nehezítik fizikával.

2021. jan. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
kémiát eléggé kell tudnod. Első félévben lesz fizika és matek is. De ez ne tántorítson el. Én mindháromból szar voltam, kis energiát belefektetsz és meg tudod csináln.
2021. febr. 4. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!