Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyakorlat délután 2-től este...

Gyakorlat délután 2-től este 6ig? Ilyen lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az iskolámban online oktatás mellett mostantól be kell járnunk gyakorlatra is. Pénteken délután 2 órára, és 6ig tartana kb,ugye 4 óra. Ilyet lehet egyáltalán csinálni? Mert alapjáraton max 14:30-ig vagyunk suliban, és 5-6 óra szerintem már nem mondható iskolai időnek. Ezzel tudunk valamit kezdeni, vagy beletörődjünk és buszozzunk némely osztálytársam esetében több órát csak ezért a 4 óra gyakorlatért?

Főleg hogy sokan 8 előtt haz sem érnénk így a busz menetrend miatt.

Bocsi ha rosszul fogalmaztam valamit, de nagyon felidegesített most ez a hirtelen jött hír. Előre is köszi a válaszokat!



2021. febr. 2. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak pénteken?

Nekem egy hét suli, egy hét gyakszi volt még jó pár évvel ezelőtt, mikor jártam. Du 5-ig tartottak és 7-8 órás volt minden nap.

2021. febr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szakgimnáziumba járok, és eddig az évben mióta online van nincs gyakorlat úgy hogy be kell mennünk. És mostantól A hét pénteken lennének online is óráink délelőtt, és délután 2-6-ig meg bekéne mennünk gyakszira.

Eddig suliban gyakszink délelőtt voltak, akkor is csak 4 órásak. Egyik héten 2, másikon 1 azt hiszem. Szóval sosem volt hogy fél3-nál tovább kelljen bent lennünk,ezért nem értem. És ez nem külső gyakorlati hely, hanem iskolai tanműhely

2021. febr. 2. 15:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem értem minek az online oktatás, ha az a 4 óra gyakorlat tanműhelyben van, és ugye fizikailag jelen kell lenni. Miért nem lehet úgy járni gyakszira, hogy legalább egy nap végig bent vagytok 8-tól 2-ig vagy picit tovább?
2021. febr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez lenne a logikus, hogy akkor legalább reggel kezdenénk. Nekem a legnagyobb bajom főként azzal van, hogy délután kezdődik.
2021. febr. 2. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csodálom. Nem lehet ezt megbeszélni az oktatóval, főleg, ha sokaknak ez nem jó?
2021. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Holnap megprobalom, hátha lehet valamit kezdeni vele. Bár nem fűzök hozzá sok reményt, mert most kitalaltak hogy másik héten meg kedden is be kell mennünk
2021. febr. 3. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!